RETROVIDEO: Kas vaadatuim klipp, mille kangelaseks Eesti pokkerimängija?
  • Jokker.ee
  • 05.08.2016

RETROVIDEO: Kas vaadatuim klipp, mille kangelaseks Eesti pokkerimängija?

Pokker on lahe mäng ning paljud pokkerimängijad pole ka ise suu peale kukkunud. Nalja osatakse visata nii vastamängijate kui enda üle ning vajadusel teravmeelitseda ka ühiskonda erutavatel teemadel. 

Üks kõigile laialt tuntud Viljandi pokkerientusiast, kes valitud muuhulgas ka Eesti "Aasta pokkeripersooniks" kuulub just nende meeste kategooriasse, keda on näinud sajad tuhanded inimesed nii Eestis kui...mis seal salata - ka Venemaal.

Lühikeses klipis pilatakse roppu ning räuskavat Vene autokooli instruktorit ning kuigi video võeti üles Viljandis, aksent oli äratuntav ning venekeelsete roppuste järel võis kuulda ka eestikeelseid sajatusi, oli kogu esitus siiski piisavalt loomutruu (ning naljakas), et jõuda koguni ekslikult saatesse "Võimalik vaid Venemaal".    

Videot võib näha Youtube's, erinevates sotsiaalvõrgustikes ning mitmetel Vene saitidel, mis teeb sellest tõenäoliselt kõige vaadatuima video, mille peakangelaseks on üks Eesti pokkerimängija. Kuigi tegemist on tänaseks üsna vana naljaga, mida enamus inimesi on kindlasti ka juba näinud, võib seda ikka meelde tuletada :)

Tunnete ju "sõiduõpetaja" ära küll?

Päevakangelane ise kommenteeris kunagi, et sai lihtsalt koos sõpradega nalja visatud pärast analoogse ning täiesti reaalse klipi vaatamist, kus üks äärmiselt kirglik Vene autokooli õpetaja ei suutnud esimest korda autoroolis oleva õpilase kõrval kuidagi rahulikuks jääda. 

Paneme sellegi klipi siis uuesti üles: 


Vene keele oskus tuleb kasuks, kuid "naljast" saab aru ka ilma selleta. Head vaatamist!  

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5