LIVE

Sel nädalal: 25% kuni €25 spordiennustuse boonus Coolbetis
  • Jokker.ee
  • 22.08.2018
  • 0

Sel nädalal: 25% kuni €25 spordiennustuse boonus Coolbetis

Coolbeti kampaania "Jalgpall tuleb koju" viimasel nädalal, ajavahemikus 20.-26. augustil, antakse kõikide klientidele 25% kuni 25 € deposiitboonus, mis on taas selge matemaatilise +EV-ga.

Boonuse saamiseks tee deposiit koodiga 25SUMMER. Arvesta, et maksimaalse boonuse (25 €) saamiseks on nõutav 100-eurone deposiit. Saadud boonus tuleb 6 korda vähemalt 1.50 koefiga läbi mängida (maksimaalse boonuse puhul on mängukäibe nõue 150 eurot). Arvestades Coolbeti ülisoodsaid koefe (tippliigades on kihveokontori marginaal vaid paar protsenti) ja boonuse tinglikku 16,6%-list tootlust, on keskmine oodatav matemaatiline kasum umbes paarkümmend eurot. 

Arvesse lähevad nii üksik-, mitmik- kui süsteempanuseid, sealhulgas ka livebet panuseid. E-rahakotiga (näiteks Neteller ja Skrill) tehtud sissemaksetele ei rakendata boonust (OLULINE!) ning enne boonuse läbimängimist ei saa seda kasutada teistes toodetes (pokker, kasiino).

NB! Kui oled uus klient, siis kehtivad Sulle Coolbetis järgmised spordiennustuse boonused!

Deposiitboonus 100% kuni €150 boonuskoodiga COOL150 See tähendab, et tehes 150-eurose deposiidi (maksimaalne vajalik deposiit), saad koheselt 150 eurot boonust. 

VÕI

- Maksa sisse €50, kasutades boonuskoodi 5FREEBET. Saad iganädalase €5 tasuta panuse tänasest kuni aasta lõpuni.


VÕI

-Maksa sisse €100, kasutades boonuskoodi 10FREEBET. Saad iganädalase €10 tasuta panuse tänasest kuni aasta lõpuni.


Boonus kantakse Sinu arvele ning Sa võid seda vabalt kasutada, kuid enne väljamakse teostamist tuleb see nõutud arv kordi läbi mängida. Kui valid tasuta panused, siis kantakse neid Sinu arvele iganädalaselt kuni aasta lõpuni. Pea meeles, et saadud boonus või deposiidi summa (tasuta panuste korral) tuleb 30 päeva jooksul 6 korda läbi mängida, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,50 või kõrgem. Boonus ei kehti, kui sissemakse tehakse läbi e-rahakottide (Skrill, Neteller)


KONTO AVAMINE COOLBETIS

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker