Tallinn Summer Showdown algab täna tasuta turniiriga!
  • Jokker.ee
  • 24.07.2018

Tallinn Summer Showdown algab täna tasuta turniiriga!

Selle suve kuumim pokkerifestival Tallinn Summer Showdown 2018 stardib täna kl 17 Olympic Park Casinos ja Hilton Tallinn Park hotellis osalustasuta turniiriga! Selle turniiri 7 parimat pääsevad kl 20 tervitusjookidega ametlikule avaturniirile (sisseost 330€), mille võitjale on omakorda lisaauhinnana välja pandud 1100€ põhiturniiri pilet!

Tänasest pühapäevani vältava pokkerinädala kavas on üle 30 turniiri, neist tähtsaim 1100€ osalustasuga põhiturniir ja kalleim 2150€ Highroller. No Limit Hold'em põhiturniir algab neljapäeval, 26. juulil kl 12.00, mis mängitakse 30 000 algpunkti ning 60 minutit mängutasemetega. Avapäeval mängitakse 7 taset, hiline registreerimine ja re-entry võimalus kehtib kuni teise päeva esimese taseme lõpuni. Põhiturniiri finaal toimub 29. juulil ning seda on võimalus jälgida ka kodudes telelaua vahendusel.

Kavas on lisaks No Limit Hold'em ja Omaha turniiridele ka teisi omalaadseid turniire nagu Open Face Chinese Pineapple, Archie, 8-Game, 5 Card Pot Limit Omaha jv. Eraldi on plaanis ka naisteturniir, kuhu on oodata üle 100 naismängija üle Euroopa! Tutvu kavaga Tallinn Showdown veebilehel või vaata Olympic Poker Club turniiride kavast.

Festivali turniiridirektori Teresa Nousiaineni sõnul on Tallinn erinevate pokkerifestivalidega väga populaarne sihtriik soomlaste seas. "Ka see kord on oodata sadu mängijaid Skandinaaviast - peamiselt Soomest, kes tulevad festivali turniiridele, kuid paljud ka vaid meeleolukate ning action-rohkete Tallinna rahalaudade (cashgame) pärast," ütles Nousiainen.

Festivali raames toimub parima võistkonna selgitamine

Festivali raames toimub ka võistkondlik võistlus - selles osalemiseks pane kokku neljaliikmeline tiim, registreeri see ürituse veebilehel hiljemalt 27. juulil kl 13.00 (sama aeg kui lõppeb põhiturniirile registreerimine).  Tiimid koguvad punkte iga kord, kui mõni liige turniiridel auhinnarahadesse jõuab, täpsemad tingimused leiad festivali veebilehelt.

Parim võistkond kuulutatakse välja 29. juuli õhtul - võitja tiimiliikmed teenivad Battle of Malta 1500€ paketi. Teiseks tulnud parima tiimiliikmed teenivad Hilton Tallinn Park hotellis ööbimise 2 ööd ja 110€ turniiripileti.

Festivali finaalpäeva on võimalus jälgida telelaua vahendusel siin või Tallinn Summer Showdown Facebooki lehel.

Tiimide registreerimine, festivali kava ja muu info leiad festivali veebilehelt.

Kvalifitseeru turniiridele soodsalt või lausa tasuta läbi OlyBeti pokkeritoa

OlyBet pakub kuni festivali alguseni online kvalifikatsioone soodsamalt või lausa tasuta turniiridele jõudmiseks. Alustades mängimist freerollidest ja jõudes 110 € sisseostuga supersatelliidile võid pääseda festivali turniiridele tasuta. Kvalifikatsioonid leiavad aset iga päev, põhiturniiri super-satelliit toimub pühapäeviti algusega 21:30.

satellites_tv - jpg.png

Pane tähele! Kolmapäeval, 25.07 toimub OlyBeti pokkeritoas viimane põhiturniiri satelliit, millel on garanteeritud kolm 1100€ põhiturniiri piletit!
Satelliidilt võidetud turniiripileteid on võimalik vahetada avaldades selleks soovi e-maili support@olybet.com teel. Näiteks kolm 110€ piletit saab vahetada festivali 330€ kõrvaturniiri piletiks jne. Võidetud pileteid ei saa vahetada rahaks, ega anda teisele mängijale (v.a. juhul kui mängijal on sama pilet juba olemas ja seda festivali raames enam kasutada ei saa). Festivali turniiridele registreerimine läbi OlyBeti lõppeb 4 tundi enne vastava turniiri algust või kuni maksimaalsete kohtade täitumuseni.

Kui Sinul veel puudub OlyBeti pokkerikonto, siis on nüüd on rohkem põhjust kui eales varem OlyBeti pokkeritoaga liituda.

Kõik uued mängijad saavad ilma sissemakse kohustuseta 500€ boonuse , vaid uutele mängijatele toimuvad  10 000€ freerollid, mis pakuvad võimaluse oma mängukassa (bankroll) nullist üles ehitada! Uutele pokkerisõpradele on see ideaalne viis mängu õppimiseks ja reaalse raha võitmiseks! Lisaks võid saada tasuta 5 Fish Party 1€ piletit, kui sooritad oma kontole ükskõik mis suuruses sissemakse ja võidad oma esimese Fish Party Jackpot SnG.KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5