Täna Tallinnas algav suurfestival toob Eestisse maailma pokkeritipud
  • Herli Olop
  • 22.02.2016
  • 0

Täna Tallinnas algav suurfestival toob Eestisse maailma pokkeritipud

Tänasest võõrustab Tallinn Põhjamaade võimsaimat pokkerifestivali OlyBet Kings of Tallinn, mille raames peetavad 27 turniiri toovad Eestisse sadu pokkerimängijaid kõikjalt Euroopast.

Festivalist on lubanud osa võtta pokkeri MMi WSOP mitmekordne võitja Barny Boatman, WPT võitja Juha Helppi ning EPT tšempion Anton Wigg. Samuti nimekad pokkerimängijad Joni Jouhkimainen, Jeff Sarwer, Gary Clarke aga ka Euroopa meister poksis Amin Asikainen ning laulja ja laulukirjutaja Kim Herold.

Nädala jooksul Radisson Blu Hotel Olümpias ja Olympic Casinos toimuv festival algab täna ja homme satelliitidega põhiturniirile, samuti peetakse teisipäeva õhtul meeleolukas vabariigi aastapäevale pühendatud 110-eurose osalustasuga eriturniir, millest võtavad osa nimekad kohalikud ja välismaised kuulsused.

Alates kolmapäevast kuni pühapäevani toimub 1100-eurose osalustasuga Texas Hold’em põhiturniir, kuhu on mängijatel võimalik teise võistluspäeva alguseni piiramatult sisse osta. Laupäeval ja pühapäeval peetakse võimas 2150-eurone High Roller turniir. Igal õhtul on kavas mitmeid eri formaadis kõrvalturiire, mille osalustasud ulatuvad 60 kuni 550 euroni.

Festivali raames selgitatakse ka parim 4-liikmeline võistkond, mis on teeninud erinevatelt festivali turniiridelt kokkuvõttes enim punkte. Parim tiim saab Kings of Tallinn aunimetuse ja ligi 10 000 euro suuruse lisaauhinna. Tiimivõistluse kohta loe lisaks ja registreeri oma tiim hiljemalt 24. veebruaril siin.

Festivali juhib rahvusvaheliselt tunnustatud turniiridirektor Teresa Nousiainen.

Jokker.ee teeb live-blogi vahendusel otseülekande 23. veebruaril algusega 20:00 Eesti iseseisvuspäeva eriturniirist ning igapäevaselt põhiturniiri tähtsamatest hetkedest. 28. veebruaril on lisaks blogile võimalus jälgida telelaua vahendusel põhiturniiri ja High Roller finaalpäeva hdpokerstream.com veebilehel.

Festivali lisainfo ja kava leiad: kingsoftallinn.com

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5