Tänavused Soome meistrivõistlused toimuvad koroonakriisi kiuste
  • Jokker.ee
  • 13.10.2020
  • 0

Tänavused Soome meistrivõistlused toimuvad koroonakriisi kiuste

Soome riiklik hasartmängumonopol Veikkaus andis teada, et 26. oktoobrist kuni 1. novembrini korraldatakse Helsinkis 2020. aasta Soome meistrivõistlused pokkeris.

Kavas on seitse turniiri sisseostudega 230-1100 eurot. Seejuures on turniirikava üsna mitmekesine, sest lisaks kahele Pot Limit Omaha ja No Limit Holdem turniirile saab oma oskused ka Sökös, Studis ja H.O.R.S.E.-is proovile panna. Mõnevõrra üllatuslikult pole kavas vaid põhjanaabrite seas ülimalt populaarselt avatud kaartidega Hiina pokkerit (OFC). 

COVID-19 pandeemia tõttu on mängureeglid siiski üsna karmid - näiteks tohib ühel turniiril osaleda vaid 35 ning ühes lauas istuda kuni seitse mängijat. Neljale turniirile saab kvalifitseeruda ka läbi satelliitide. Samuti on Veikkaus andnud teada, et vajadusel võidakse festival ka edasi lükata või võtta kasutusele veelgi karmimad piirangud.  

Mis seis on aga märksa suuremate ja rahvarohkemate tiitlivõistlustega harjunud Eestis? Möödunud nädalal teatas ETPF, et uute haigestumiste suure arvu tõttu oleks Eesti meistrivõistluste korraldamine hetkel üsna vastutustundetu, kuid õnneks on need numbrid viimastel päevadel mõnevõrra langenud.

Seega ei tasuks EMV 2020 toimumist päris lõplikult välistada, kuid piirangutest pole kindlasti pääsu ning võib-olla tuleb mängida koguni maskides (sellele viitas ka Olympic Casino Eesti pokkerimänedžer Meelis Vist). Vastaste "lugemine" ainuüksi näoilme põhjal muutuks nii muidugi märksa keerulisemaks...    

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker