Teisipäeval algab Premium Liiga - vaata Coolbeti eripakkumisi!
  • Jokker.ee
  • 19.05.2020
  • 0

Teisipäeval algab Premium Liiga - vaata Coolbeti eripakkumisi!

Teisipäeval, 19. mail jätkub Eesti Premium Liiga 30. hooaeg ning Coolbet kutsub kõiki spordisõpru osalema tasuta ennustusvõistlusel, fantaasiamängus ning jahtima tasuta panuseid!
Premium Liiga ennustusvõistlus - iganädalane auhinnafond 300 eurot!
Võistlusel osalemiseks piisab vaid Coolbeti konto olemasolust (selle puudumisel ava konto siin), sest kaasalöömine on tasuta ning isegi deposiiti pole vaja teha! Punkte teenid järgmiselt: 

ÕIGE MATŠI SKOOR – 10 punkti  

MATŠI TULEMUS + ÜHE MEESKONNA VÄRAVATE ARV – 6 punkti

AINULT MATŠI TULEMUS – 3 punkti

AINULT ÜHE MEESKONNA ÕIGE VÄRAVATE ARV – 1 punkt

iga Premium Liiga mänguvooru (ringi ehk raundi) auhinnafond on 300 eurot, mis jaguneb 5 parima vahel (võitja saab 100, viimane rahakoht 20 eurot). Peale viimast (kümnendat) ringi saab 500 eurot see mängija, kel on kümne raundi lõppedes kõige suurem skoor.

NB! Võimalik on võita ka 1000-eurone Jackpot, mis kuulub Coolbeti kliendile, kes suudab mistahes raundis kõikide mängude skoorid korrektselt ennustada.

Fantaasiamäng

Kui oled kirglik vutifänn, pakub Sulle kindlatsi põnevust Coolbet Fantasy Liiga, mis on sarnane maailmakuulsale Fantasy Premier League'ile. Kaasa löömiseks: 

1) Pane kokku oma Fantasy Liiga tiim Soccernet.ee lehel.

2) Kliki Soccernetis "Liitun Liigaga" (nupp ilmub nähtavale siis, kui oled oma tiimi valinud).

3) Sisesta Soccernet.ee lehel kood ra10zxrouk, et liituda Privaatse Coolbet Fantasy Liigaga.

4) Registreeru või logi sisse oma Coolbeti kontole ja saada meile oma tiimi nimi klikkides "Osalen" nupule.

Igakuine auhinnafond on 500, üldine auhinnafond aga koguni 3000 eurot! Sa saad liituda Coolbeti privaatse liigaga iga kell.

Saa iga nädal 5-eurone tasuta panus!

Lisaks võimalusele auhinnaraha jahtida ning Jackpoti püüda saab iga osaleja ka käegakatsutava preemia. Tee iga nädal vähemalt 10 € väärtuses panuseid Eesti jalgpallile ning Coolbet annab Sulle järgneval esmaspäeval 5 € tasuta panuse.

Pakkumine kehtib igal nädalal, terve hooaja! Tasuta panuse saamiseks peab koefitsient olema vähemalt 1,50 ning tasuta panus tuleb hiljem 3x vähemalt 1,50 koefiga läbi mängida. 

Seegi pole veel kõik - Sul on hea võimalus osaleda ka Fantaasialiigas ning võita nii raha kui unistuste vutireis Inglismaale!

25 TASUTA KEERUTUST KONTO AVAMISE PUHUL TÄIESTI NIISAMA

1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile

3) Coolbet annab Sulle 25 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5