Terava ütlemisega Tony G tuleb veebruaris Kings of Tallinn festivalile
  • Jokker.ee
  • 29.11.2019

Terava ütlemisega Tony G tuleb veebruaris Kings of Tallinn festivalile

Leedu pokkerilegend Tony G on viieaastase pausi järel tagasi pokkeriareenil ning lubas tulla veebruaris ka Kings of Tallinn festivalile.

Tony G kodanikunimega Antanas Guoga (pildil) on maailma üks tuntumaid ning mõjuvõimsamaid pokkerimängijaid, keda üldiselt kas vihatakse või armastatakse. Ta ei ole ainult tuntud armutu vastamängijate kiusaja, tembutaja ja terava ütlemisega vaid ka hea pokkerimängijana.

Rahalaudades pole tal kunagi hirmu suurtele pankadele mängida ning ka turniiridel on ta kõva käsi - turniiripokkeri tulemusi koondavas The Hendon Mob leedukate edetabelis on ta liider vaatamata pikale pausile - tema turniirivõitude teenistus ületab 7 miljonit dollarit.

Pokkerimiljonärist ettevõtja pokkerist pika pausi põhjuseks oli europarlamenti pääsemine, kus ta ajas poliitikaasju 2014 - 2019. Viimased kuud on ta aga tagasi pokkerilaudades, viimati oli teda näha suurt mängu tegemas Leedus Olympic Casino Vilniuses koos Phil Ivey, Tom Dwani ja Paul Phuaga, kes kõik said ka kutse Tallinna mängima. 

Vaata ja kuula lustakat Tony G pokkerilugu

Vaata Tony G värsket stiilinäidet Triton Poker Montenegro suurte panustega mängus

Kvalifitseeru Kings of Tallinn 500 000 eurot garanteeritud põhiturniirile OlyBeti pokkeritoas

kings-online-satellites-1024x768.png

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5