LIVE

 Unibeti pokkeritoa eripakkumised 2017. aasta oktoobris
  • Jokker.ee
  • 05.10.2017
  • 0

Unibeti pokkeritoa eripakkumised 2017. aasta oktoobris

Oktoobris saab võita Unibetis mitmelauaturniire mängides lisaauhindu. Uue kuuga algavad ka uued missioonid ning freerollereid ootab rohkelt igapäevast meelehead. 


Lisaauhinnad mitmelauaturniiridel mängimise eest
Oktoobriks on Unibet kohandanud ühe senistest kõige populaarsematest rahamängu kampaaniatest mitmelaua turniiride omaks, andes oma klientidele hea võimaluse astmelt astmele tõusta ning seeläbi oma raha hulka kasvatada.

Alates 1. oktoobrist võid teenida iga nädal boonuspunkte või pileteid – selleks tuleb lihtsalt mängida oma lemmikturniiridel. Iga nädal on erinevad auhinnad, mis kampaania edenedes aina suurenevad. 

Mida saab võita?
Unibet ülesanded.jpg
NB! Mängijad ei pea täitma 1. nädala nõudeid, et kvalifitseeruda 2. nädalale (jne). Igal nädalal saab üks mängija korraga ainult ühe auhinna. Mitu kontot loonud mängija eemaldatakse kampaaniast. 

Igapäevased freerollid
Kui oled pokkeris veel algaja, siis tasub proovida kätt tasuta pokkeriturniiridel (freerollidel), mida pakub oma mängijatele laialt ka Unibet. Freerollidel osalemine on hea just seetõttu, et Sa ei pea millegagi riskima ning kaotada pole midagi, küll aga võita!

Kõik igapäevased freerollid leiad Unibeti lobbyst ning neid toimub pidevalt!

Freerollid.jpg

Missioonid Unibet oktoober 2017.jpg

Missioonid raha- ning turniirimängijatele
Nagu eelnevatelgi kuudel kombeks, on ka oktoobris võimalik täita 5 kolmest ülesandest koosnevat missiooni (astet). Valdavalt on need mõeldud Unibeti tarkvara ja lisavõimalustega tutvumiseks ning eeldavad osalemist mõnes rahamängus või madala sisseostuga turniiril. Kõik mängijad osalevad missioonidel automaatselt ning täiendavalt kuskil registreeruma ei pea.

Kampaania auhindadeks on boonuspunktid, tasuta spinnid muinasjututeemalises slotimängus Big Bad Wolf ja turniiripiletid. Iga mängija võib saada ühe missiooni auhinna vaid ühel korral ning auhinnad on järgmised:
1. aste - 35 boonuspunkti
2. aste - 5 tasuta spinni
3. aste - Pilet €1 000 freerollile
4. aste - 10 tasuta spinni
5. aste - Pilet €3 000 freerollile

1 000 € GTD-missiooni eriturniir algab pühapäeval, 5. novembril kell 19.30 CET, 3 000 € GTD-missiooni eriturniir algab samal päeval täpselt tund aega hiljem. 

button (1).png
Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino