Unibeti pokkeritoa eripakkumised 2018. aasta aprillis
  • Jokker.ee
  • 03.04.2018

Aprillis saavad Unibeti mängijad võimaluse osaleda erilisel kõrgema käe Happy Houril ning võita iga 20-minutilise perioodi jooksul 100BB-d. Käivituvad uued missioonid ning jätkuvalt saab osaleda ka erinevatel freerollidel.

Kõrgeima käe Happy Hour!

Aprillis käivitab Unibet uue kampaania NLH ja PLO rahalaudades. Iga päev iga 20-minutiliste intervalli järel (Eesti aja järgi 17:00 kuni 20:00 ja 24:00 kuni 03:00) võidab tugevaima pokkerikäe saaja NLH ja PLO laudades vastavalt panusele 100BB-ga võrduva rahasumma.

Osalemiseks tuleb lihtsalt mängida eelnimetatud kellaaegadel 1.-30. aprillini. Pea meeles, et:

1) Mängijad ei pea jõudma kaartide avamiseni (e. showdownini).

2) Võitjaks on mängija, kellel on 20-minutilise perioodi jooksul tugevaim käsi.

3) Juhul, kui kahel mängijal on 20-minutilises perioodi jooksul võrdselt tugev käsi, saab 100BB auhinna mängija, kellel oli see käsi esimesena. Juhul, kui rohkem kui ühel mängijal on võrdselt kõrge käsi sama ajahetkel, saavad kõik kõrge käe omajad 100BB auhinna.

4) Mängijad peavad NLH mängus kasutama vähemalt ühte ja PLO mängus vähemalt kahte taskukaarti.

5) NLH arvestuses lähevad arvesse ka Banzai rahamängud.

Netipokkeri lobby uue ikooni kaudu saab jälgida iga mängutüübi hetkelist kõrget kätt ja järgmise loosimiseni allesjäänud aega. See ikoon on nähtaval ka igas rahalauas.

Igapäevased freerollid

Kui oled pokkeris veel algaja, siis tasub proovida kätt tasuta pokkeriturniiridel (freerollidel), mida pakub oma mängijatele laialt ka Unibet. Freerollidel osalemine on hea just seetõttu, et Sa ei pea millegagi riskima ning kaotada pole midagi, küll aga võita!

Kõik igapäevased freerollid leiad Unibeti lobbyst ning neid toimub pidevalt!

Missioonid raha- ning turniirimängijatele
Nagu eelnevatelgi kuudel kombeks, on ka aprillis võimalik täita 5 kolmest ülesandest koosnevat missiooni (astet). Valdavalt on need mõeldud Unibeti tarkvara ja lisavõimalustega tutvumiseks ning eeldavad osalemist mõnes rahamängus või madala sisseostuga turniiril. Kõik mängijad osalevad missioonidel automaatselt ning täiendavalt kuskil registreeruma ei pea.

Kampaania auhindadeks on boonuspunktid, MTT- ning turniiripiletid. Iga mängija võib saada ühe missiooni auhinna vaid ühel korral ning auhinnad on järgmised: