Unibeti pokkeritoa eripakkumised 2018. aasta jaanuaris
  • Jokker.ee
  • 09.01.2018
  • 0

Unibeti pokkeritoa eripakkumised 2018. aasta jaanuaris

Jaanuaris saavad kõik pokkerimängijad ühe tasuta keerutuse Unibet Openi slotikal, kus võib võita hea õnne korral koguni 2000-eurose Unibet Openi paketi. Jätkub talvine 80 000 € Bootcamp, algavad uued missioonid ning meeles peetakse ka freerollereid.  


Tasuta keerutusega Unibet Openile!
Menuka turniirisarja Unibet Open uus hooaeg algab veebruaris Londonis ning pokkerimängijatel on võimalik võita erilises Unibet Openi mänguautomaadis 2000€ väärtusega pakett. Pakkumine kehtib kuni jaanuari lõpuni

Iga mängija saab tasuta keerutuse, kui jaanuaris esimest korda oma kontole sisse logib. Lisakeerutuste saamiseks tuleb mängida rahamänge või osaleda Sit & Go turniiridel. Lauas olevast graafikust näed, kui palju floppe sa järgmise tasuta keerutuse teenimiseks vaatama pead – see sõltub mängust ja panuse suurusest.

Ühe päeva jooksul on võimalik võita kuni kolm keerutust – kui teenid päevas kolm keerutust, saad lisaks ühe tasuta keerutuse, mis tuleb ära kasutada järgmisel päeval. 
  
Mida saab võita?
Võidud.jpg
Unibet Openi mänguautomaadis on punktiriba, mis näitab Sinu teenitud auhindu. Selles mänguautomaadis on kokku 25 võiduliini, millede võidud moodustavad Sinu koondpunktisumma. Sinu punktisumma läheb iga uue keerutuse alguses nulli. Saadaolevate tasuta keerutuste arvu näed pokkerikliendi lobby's. Et näha, millistel turniiridel sa oma piletitega osaleda saad, mine oma profiilile ja klõpsa oma turniiripiletil.

Iganädalane 2 000 € suuruse auhinnafondiga freeroll-turniir toimub 7. jaanuarist kuni 4. veebruarini igal pühapäeval kell 17.00 Eesti aja järgi – kokku toimub viis 2 000 € suuruse auhinnafondiga freeroll-turniiri. Igal freeroll-turniiril saab osaleda kuni 2 500 mängijat ja need on mitmekordse sisenemisega üritused, mis tähendab, et suurema stäkiga alustamiseks saad Sa igal turniiril kasutada kuni kümme piletit. Sa saad oma freeroll-pileteid kasutada ka Unibeti 100 € suuruse auhinnafondiga flip-turniiridel, mis toimuvad jaanuaris iga päev kell 17:30 Eesti aja järgi. 

Registreerimine algab üks tund enne pühapäevaste turniiride algust ja 24 tundi enne flip-turniiride algust. 

Jätkub talvine Bootcamp - kahe kuu auhinnafond 80 000 eurot
1. detsembrist kuni 31. jaanuarini vältab Unibetis erikampaania kõrgete panuste rahalaua mängijatele, kus erinevate saavutuste eest jagatakse koguni 80 000 euro väärtuses lisaauhindu. Punkte saab teenida NLH ja PLO rahalaudades, mille limiidid on vahemikus 200-800. 

Arvestus käib kaheksa nädalat vältava perioodi kaupa ning punkte saab teenida erinevate mänguliste ülesannete täitmise eest, mis on toodud välja järgmises tabelis.  

banzai.jpg
Mitmete ülesannete puhul on mängus ka kordaja, mis tähendab seda, et mida kõrgemates laudades mängitakse, seda rohkem punkte saadakse. Kui NL200 lauas on kordaja 1, siis tasemel PLO800 juba 2. 

Kaheksal perioodil jagavad 30 edukaimat punktikogujat 10000-eurose auhinnafondi, kusjuures võitja saab 1000, viimane rahakoht aga 200 eurot. 

Igapäevased freerollid
Kui oled pokkeris veel algaja, siis tasub proovida kätt tasuta pokkeriturniiridel (freerollidel), mida pakub oma mängijatele laialt ka Unibet. Freerollidel osalemine on hea just seetõttu, et Sa ei pea millegagi riskima ning kaotada pole midagi, küll aga võita!

Kõik igapäevased freerollid leiad Unibeti lobbyst ning neid toimub pidevalt!

Freerollid.jpg

Missioonid Unibet oktoober 2017.jpg

Missioonid raha- ning turniirimängijatele
Nagu eelnevatelgi kuudel kombeks, on ka jaanuaris võimalik täita 5 kolmest ülesandest koosnevat missiooni (astet). Valdavalt on need mõeldud Unibeti tarkvara ja lisavõimalustega tutvumiseks ning eeldavad osalemist mõnes rahamängus või madala sisseostuga turniiril. Kõik mängijad osalevad missioonidel automaatselt ning täiendavalt kuskil registreeruma ei pea.

Kampaania auhindadeks on boonuspunktid, rahamängu- ning turniiripiletid. Iga mängija võib saada ühe missiooni auhinna vaid ühel korral ning auhinnad on järgmised:
1. aste - 50 boonuspunkti
2. aste - Pilet €1 000 freerollile (4. veebruar kell 20:30)
3. aste - 2 000 € Spectrum – 5 € maksev pilet 
4. aste - 10 € PL10 pilet
5. aste - Pilet €1 000 freerollile (4. veebruar kell 21:30)

button (1).png
Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino