LIVE

Unibeti pokkeritoa eripakkumised 2018. aasta juulis
  • Jokker.ee
  • 05.07.2018

2018. aasta juulis ootavad Sind Unibeti pokkeritoas uued missioonid ja freerollid, samuti preemiad jalgpalli MM-ile panustamise eest ning lahe minimäng Penalty Hero. Laudade avamise eest saad lisapunkte ning kui peaksid eelmisel nädalal kaotama, siis antakse Sulle hea võimalus kõik kuhjaga tagasi saada.

Summer Bootcamp - auhinnafond 70 000 eurot
18. juulist kuni 5. augustini vältab Unibetis erikampaania, kus erinevate saavutuste eest jagatakse koguni 70 000 euro väärtuses lisaauhindu.

Arvestus käib seitsmes erinevas perioodis, üks edetabel on keskmiste panuste NL/PL25-NL/PL100 ja teine kõrgemate panuste NL/PL200-NL/PL400 jaoks. Punkte saab teenida erinevate mänguliste ülesannete täitmise eest, mis on toodud välja järgmises tabelis.
Esise grupi ülesannete puhul on mängus ka kordaja, mis tähendab seda, et mida kõrgemates laudades mängitakse, seda rohkem punkte saadakse.

Kõigil seitsmel perioodil jagavad edukaimad punktikogujad:
- Keskmiste panustega laudades 4000-eurose auhinnafondi (jaguneb 50 parima vahel, esikoht 600, viimane rahakoht 25 eurot).
- Kõrgete panustega laudades 6000-eurose auhinnafondi (jaguneb 10 parima vahel, esikoht 2000, viimane rahakoht 200 eurot).

Missioonid raha- ning turniirimängijatele
Nagu eelnevatelgi kuudel kombeks, on ka juulis võimalik täita missioone ning saada nende eest auhindu. Valdavalt on need mõeldud Unibeti tarkvara ja lisavõimalustega tutvumiseks ning eeldavad osalemist mõnes rahamängus või madala sisseostuga turniiril. Kõik mängijad osalevad missioonidel automaatselt ning täiendavalt kuskil registreeruma ei pea.

Kampaania auhindadeks on boonuspunktid ning piletid 1000- ja 3000-eurose võidufondiga freerollidele.

Penalty Hero - võida kuni 1000 eurot!
13. juunist kuni 31. juulini tasub koguda erilisi mängupileteid: Selleks mängi rahalauas või sit & go turniiridel ning saa neid kolmel erineval tasemel: Pronks, Hõbe ja Kuld. Igal tasemel on Sul võimalik saada päeva jooksul 5 mängupiletit (kuni 15 piletit päevas).

Kui oled kogunud vähemalt ühe mängupileti, siis saad mängida Eestis loodud pokkeritarkvaras lahedat Penalty Hero mängu, kus seisad väravavahiga vastamisi. Sul on 6 võimalust, kuhu pall suunata. Sa alustad alagrupiturniirist ning mängu eesmärk on jõuda kaheksandikfinaali, veerandfinaali, poolfinaali ning lõpuks väravavaht ka finaalis alistada.

Pea meeles, et esimese mängupileti annab Unibet Sulle tasuta! Võitude tabeli leiad siit:
10 x Multi-Entry Flipi freerollid on saadaval 17. juunist kuni 5. augustini igal pühapäeval:
- 500€ Pronks flip kell 20:05 (Eesti aeg)
- 1000€ Hõbe flip kell 20:15 (Eesti aeg)
- 4000€ Kuld flip kell 20:25 (Eesti aeg)
- 500€ Penalty flip kell 20:45 (Eesti aeg)

Panusta jalgpalli MM-ile ja mängi freerollidel
Kõik Unibeti mängijad, kes panustavad samal päeval toimuvatele jalgpalli MM-i mängudele (kuni 15. juulini), saavad ühe pileti pokkeri freerollile, mida võib kasutada nii mängupäeva freeroll-turniiril või poolaja flip-turniiril.

Mängupäeva freeroll-turniiri viiakse läbi igal mängupäeval kell 22:00 (Eesti aeg) ja poolaja flip-turniirid päeva viimase mängu poolajal. Flip-turniiridel saavad mängijad ühe žetooni ja kõik mängijad on all-in, kuni kõik kohad on selgunud.

Igal turniiril saab osaleda 2 500 mängijat, nii et mängijatel soovitatakse igale turniirile registreeruda nii varakult kui võimalik. Poolaja flip-turniiridele registreerumine avatakse 4 tundi enne turniiri algust, samas kui registreerumine normaalaja freeroll-turniiridele avatakse 30 minutit enne turniiri algust. Poolaja 1-sendine flip-turniir on saadaval aja mängu poolajal ning selle auhinnafondile on lisatud vähemalt 300 tasuta spinni.
Igapäevased üldised freerollid

Kui oled pokkeris veel algaja, siis tasub proovida kätt tasuta pokkeriturniiridel (freerollidel), mida pakub oma mängijatele laialt ka Unibet. Freerollidel osalemine on hea just seetõttu, et Sa ei pea millegagi riskima ning kaotada pole midagi, küll aga võita!

Kõik igapäevased freerollid leiad Unibeti lobbyst ning neid toimub pidevalt!

Laua avamise eest 10% lisapunkte

Tingimusel, et vastaval rahamängu panustamistasemel ei toimu ühtegi mängu, annab Unibet kolmele esimesena laua avanud mängijale 10% rohkem saavutuste punkte. Suurendatud punkte saavad ka need kolm mängijat, kes jäävad samal panustamistasemel viimastena mängu.

Kõikidele eelpool nimetatud mängijatele antakse kuni lauast lahkumiseni või laua katkemiseni aunimetus „Early Bird“ (varajane linnuke), millega kaasneb vastav ikoon mängulauas.

Early Bird tagab lisapunkte ainult selles või nendes rahalaudades, kus mängijale on vastav aunimetus omistatud. Teistes laudades (kus mängija pole „Early Bird“) kogutakse punkte analoogselt teiste mängijatega.

(Super) Double Trouble freeroll

Unibet pakub võimalust pokkerilauas ebaõnne osaliseks saanud mängijatel enda mängukassat kahe erilise freerolli abil kasvatada.

Kui Sul ei vea ning kaotad nädala jooksul rahalaudades €20 või rohkem, siis saad osa võtta €4000 auhinnafondiga Double Trouble turniiril, mille 100 parimat ootab €40 auhind. Kui läheb veelgi hullemini ja kaotad nädalaga €200, siis saad osa võtta ka Super Double Trouble turniiril, kus auhinnafond samuti €4000, kuid see jagatakse ära 10 parima vahel, igaühele €400!

Double Trouble freerollid toimuvad endiselt teisipäeviti

blob

Unibeti pokkerituba pakub kõigile uutele mängijatele 10 euro suurust tasuta liitumisboonust, mille jaoks pole vaja teha isegi deposiiti. Lisaks sellele aktiveeritakse esimesel sisselogimisel kuni 200-eurone läbimängimisboonus. Unibeti konto saad avada läbi selle lingi.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.