Unibeti pokkeritoa eripakkumised 2018. aasta märtsis
  • Jokker.ee
  • 04.03.2018
  • 0

Unibeti pokkeritoa eripakkumised 2018. aasta märtsis

Märtsis saavad Unibeti mängijad võimaluse võita floppide vaatamise eest lisaauhindu ning osaleda unikaalsel Unibet Online Series turniirisarjal. Käivituvad uued missioonid ning pidevat tegevust leiavad ka freerollerid.  


Vaata floppe ja saa lisaauhind!

Alates 1. märtsist premeerib Unibet kõiki mängijaid, kes jõuavad igal nädalal nõutud arvu päevade jooksul teatud arvu floppideni. Auhind oleneb sellest, kas saad nõutud arvu floppe NLHE või PLO mängudes.

Mängija võib nädala kohta saada ainult ühe auhinna. Kui saad nõutud arvu floppe kõigepealt NLHE laudadel, siis saad NLHE auhinna. Kui saad nõutud arvu floppe kõigepealt PLO laudadel, saad PLO auhinna. Auhinnad leiad järgnevast tabelist, PLO auhinnad on sisuliselt identsed NLHE omadele. 

Untitled.jpg

See pakkumine kehtib tasemel kuni NL100/PLO100 ning vaid rahamängu mängijatele. Arvesse ei lähe Banzai rahamäng, neljandal nädalal ka mitte NL4 ja PLO4 floppide vaatamine.

Unibet Online Series põhiturniir toimub 11. märtsil

26. veebruaril alanud 300 000-eurose auhinnafondiga suurfestival Unibet Online Series kulmineerub 11. märtsil kolmel erineval tasemel toimuva põhiturniiriga, mis algavad kõik kell 20:00

Neist suurima, 100-eurose sisseostuga turniiri garanteeritud auhinnafond on koguni 100 tuhat eurot! 

Turniirisarja raames toimub hulgaliselt võistlusi, mida leidub nii nano-, väike- kui ka suurpanustajatele ning iga võitja teenib sündmusevõitja avatari. Turniirisarja üldarvestuse võitja saab õiguse osaleda erilisel tšempionide lahingul, kuhu on oodatud 2018. aasta live- and online-turniiride paremik.

Pea meeles, et edetabelipunkte teenivad iga turniiri parima 50% hulka jõudnud mängijad ning edetabelite alusel välja jagatav auhinnafond on 25 000 €.

UOS Unibet.jpg

Igapäevased freerollid

Kui oled pokkeris veel algaja, siis tasub proovida kätt tasuta pokkeriturniiridel (freerollidel), mida pakub oma mängijatele laialt ka Unibet. Freerollidel osalemine on hea just seetõttu, et Sa ei pea millegagi riskima ning kaotada pole midagi, küll aga võita!

Kõik igapäevased freerollid leiad Unibeti lobbyst ning neid toimub pidevalt!

Freerollid.jpg

Missioonid Unibet oktoober 2017.jpg

Missioonid raha- ning turniirimängijatele
Nagu eelnevatelgi kuudel kombeks, on ka märtsis võimalik täita 5 kolmest ülesandest koosnevat missiooni (astet). Valdavalt on need mõeldud Unibeti tarkvara ja lisavõimalustega tutvumiseks ning eeldavad osalemist mõnes rahamängus või madala sisseostuga turniiril. Kõik mängijad osalevad missioonidel automaatselt ning täiendavalt kuskil registreeruma ei pea.

Kampaania auhindadeks on boonuspunktid, MTT- ning turniiripiletid. Iga mängija võib saada ühe missiooni auhinna vaid ühel korral ning auhinnad on järgmised:
1. aste - 75 boonuspunkti
2. aste - 5 € MTT pilet 
3. aste - 1 000 € missiooni eripilet (1. aprillil kell 20:30) + 5 tasuta keerutust 
4. aste - 10 € MTT pilet
5. aste - 3 000 € missiooni eripilet (1. aprillil kell 21:30) + 5 tasuta keerutust 

button (1).png
Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker