Viis viiki Bundesliigas: eestlane 1000-kordistas oma algpanuse!
  • Jokker.ee
  • 16.03.2021
  • 0

Viis viiki Bundesliigas: eestlane 1000-kordistas oma algpanuse!

Viimases Coolbeti blogis tehti juttu nii veebruari numbritest kui märtsi plaanidest. Muuhulgas leidis kajastamist üks õnnelik panus, mille tegi üks Bundesligale panustanud eestlane. 

Nimelt uskus see Coolbeti klient, et viies tema poolt valitud kohtumises jääb seis viiki ning tegi sellele pisikese, 20-sendise mitmikpanuse. Nende seas oli nii võrdsete meeskondade vahelisi mänge kui ka neid, kus üks pool pidanuks olema selge favoriit. 

Paraku lõppesid kõik viis mängu aga tõepoolest viigiga ning erakordne koefisient 980.79 läkski pihta! Kuna panus oli väike, teenis meie kangelane küll kõigest 196,16 eurot, kuid kahtlemata oli tegemist märkimisväärse võiduga. Võidupilet on siin!

Bundesligapanus_1615193508360.png

Tavapäraselt leiab infot ka veebruari populaarseimatest slotikatest ning spordipanustest. Juttu on ka pokkerist, fantaasialiigast ning teistest märtsi põnevatest plaanidest, samuti märgitakse ära uus slotikas Coolbet Branded Megaways

Coolbeti blogis on alati palju põnevat lugemist, mis on hästi ning huvitavalt kirjutatud!

AVA COOLBETI KONTO JA SAA KOHE 25 TASUTA SPINNI!
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5