Võida tasuta pilet The Festival Tallinn põhiturniirile!
  • Jokker.ee
  • 18.06.2022

Võida tasuta pilet The Festival Tallinn põhiturniirile!

27.06-3.07 toimub Tallinnas, Olympic Park kasiinos ja Hilton Tallinn Park hotellis rahvusvaheline pokkerifestival The Festival. 550 € põhiturniirile saad kvalifitseeruda soodsamalt või lausa tasuta OlyBeti pokkeritoas.

Festivali prežtiiseimaks turniiriks on 28.06 algav nelja avapäevaga 550 € osalustasuga põhiturniir, millel võitja selgub 3.07 ülekantavas telelauas. Lisaks põhiturniirile ja teistele Texas Hold'em turniiridele on plaanis ka Sviten Special, Pot Limit Omaha, 8-Game, H.O.R.S.E, Progressive Knockout ja Open Face Chinese formaadid. Ürituse kogu kava leiad järgmiselt pildilt.

The Festival Kava.png

Nädala aega kestva festivali raames toimub lisaks pokkerile ka meelelahutuslikud blackjacki ja ruleti turniirid. Festivalile on oodata lisaks kohalikule pokkerieliidile sadu välisturisti, eelkõige Rootsist, Soomest, Norrast ja Saksamaalt. 

OlyBet pakub mitmeid võimalusi tasuta kvalifitseeruda festivali põhiturniirile

Täna ja 25.06 toimub osalustasuta freebuy turniir (juurdeostu võimalusega) , mille võitjale on garanteeritud festivali põhiturniiri pilet. Samuti toimub täna õhtul 55 € sisseostuga satelliit-turniir, mil garanteeritud 5x 1175 € hotellimajutusega pakett kahele (eelmisel laupäeval oli sarnasel kvalifikatsioonil 1000 € overlay).

OlyBetis on lisaks iga nädal kolmapäeviti ja laupäeviti 55 € sisseostuga, 2x 555 € garanteeritud satelliit, mille pileti võitjad saavad valida, kas osalevad The Festival Tallinn, oktoobris Battle of Malta või EMV 2023 põhiturniiril.

Eraldi on mõeldud ka naistele! OlyBetis leiad kolmapäeviti ja laupäeviti 15 € Freezeout kvalifikatsioonid, mil garanteeritud 2x 115 € piletit The Festival Queens naisteturniirile, mis leiab aset 3. juulil. Mehed, kes on piisavalt edevad, saavad samuti naisteturniiril osaleda, aga peavad välja käima ca 5x suurema osalustasu (550 €).

25.06 toimub OlyBetis ka eriline flip-turniir, mille osalustasu maksab vaid 1 € ja üks õnnelik võidab juhuse teel (kõik mängijad automaatselt all-in) The Festival Tallinn põhiturniiri pääsme.

Täna õhtul, kell 20.00 algavas Win TV pokkerisaates saab üks õnnelik 250 € maksva The Festival pileti! Vaata saadet siin.

KOHE MÄNGIMA PÄÄSET SIIT!

tervitusboonus.jpg

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5