10 põhjust, miks homme OPSil osaleda - nr 4 võimalus oleks patt kasutamata jätta
  • Jokker.ee
  • 08.03.2019
  • 0

10 põhjust, miks homme OPSil osaleda - nr 4 võimalus oleks patt kasutamata jätta

Kui "liidu ajal" armastasid eestlased murdmaad suusatada, siis 21. sajandil eelistatakse väheke tubasemaid alasid, kus doping on lubatud. Näiteks pokkerit mängida. Miks osaleda just laupäeval Tallinnas toimuval igakuisel OlyBet Poker Series (OPS) turniiril, selle teemegi nüüd puust ja punaseks. 

1. Kosmiline auhinnafond

Veebruaris läks jagamisele peaaegu 13 000 eurot, jaanuaris isegi üle 14 000 euro. See on ca kaks korda rohkem kui teistel igakuistel suurematel turniiridel. Eelmise kuu võitjaks osutus Harju- ja Raplamaa hirm Carmen-Elina Vist, kellele kuulus 3 594 eurot. 

Kui sul on vähegi nii palju oidu nagu Carmenil, siis sa mitte ei osale ainult ise, vaid saadad lauda ka abikaasa, sest siis on koguvõit veelgi suurem. Sellise strateegiaga panid Vistid kotti peaaegu 5000 eurot, härra Carmeni panus oli 1 193 eurot.

2. Pöörane re-enterdamine 

Jällegi, veebruaris tegi re-entry 47 mängijat. Jaanuaris koguni 50, mis tähendas veelgi suuremat auhinnafondi. Kust see raha võeti, me ei tea ja ei küsinud. Aga kuskilt see tuli.

Et re-entryte arvu ei piirata, leidub kindlasti ka märtsis neid tildiseid, kes enne alla ei anna, kui 8. level on lõppenud, sest alles siis lüüakse rahalaeka kaas kinni. 

3. Midagi võidad igal juhul 

Kõik osalejad saavad tulemusest sõltumata kingituseks 5-eurose Fish Party pileti, mille saab laiaks lüüa ikka ja ainult OlyBeti pokkeritoas. Ainus nõue on see, et oled 10. märtsiks endale OlyBeti konto ja pokkerialiase ära reganud. Aja see asi parem kohe korda. Õpetus siin >>

4. Jagatakse tasuta dopingut

Õhtu saab olema pikk ja kidurad Eesti pokkerisportlased seda reeglina ilma kõrvalise abita üle ei ela. Sa ei taha ju ometi kuskil 27. kohal lõpetada!? Seetõttu jagame tasuta joogikuponge, mis antakse kassast koos piletiga. 

TÄHELEPANU! Kolm joogikupongi saad ainult juhul, kui registreerud turniirile läbi OlyBeti pokkeritoa ja teed seda enne 9. märtsi kell 12.00.

5. Ära anda 110-eurosed online-piletid

Kui registreerud läbi OlyBeti pokkeritoa, saad lisaks joogikupongidele osaleda last longeris. Kes online'is reganutest kõige kaugemale jõuab, saabki pileti endale. 

Samuti teenib sellise pileti võitja. Ja jah, kui regad läbi OlyBeti ja ühtlasi võidad turniiri, saad kaks online-piletit. 

6. Lõpuga massaaž, tasuta

Pingeid aitab maandada massöör Tink Bella. Ja eks neid pingeid ikka koguneb... Kui tahad tasuta massaaži saada, siis tule lihtsalt turniiri algusajaks kohale, sest just kella tundvate mängijate vahel loositakse välja kolm sessiooni. Lõpuga selles mõttes, et üks sessioon lõpeb 15 minutit pärast selle algust. 

Kui tasuta massaaži ei taha, siis osta saab ka:

  • 1 min / 1 €
  • 30 min / 25 €
  • 60 min / 50 €

7. Lennukist külvatakse 22-euroseid online-pileteid

Enne üle-eelmisi valimisi räägiti lasterahade lennukist külvamisest. Täna saame rääkida OlyBeti online-piletite külvamisest. Sest kuidas teisiti nimetada seda piiritut lahkust, mis tagab antud lisaauhinna kõigile finaallauda jõudnutele? Välja arvatud võitjale muidugi. Tema 22-eurose pileti kingime hoopis mullimängijale

8. Pagana mõnus struktuur

Kui juba osalustasu välja käia, siis tahaks mängida ka, onju? Deepstack turna, mille algstäkk on 25 000 ja levelid kestavad 25 minutit, võimaldab seda igati hästi teha. 

Samuti on rahva tungival heakskiidul paika jäänud BB ante, mis kiirendab mängu ja võimaldab kasutada diilereid, kes ei oska kiiresti arvutada (ehkki meil selliseid pole).

Kui soovid ise näpuga järge vedada, leiad struktuuri siit.

9. Turnast valmib keskmisest palju lõbusam live-blogi

Tõsi, võib juhtuda, et mõni nali visatakse ka sinu kulul. Aga kuulu järgi pidavat seekord kõige karmimad naljad tehtama nende kohta, kes kohale ei tule. Nii et valik on sinu. Lugeda saad siit >>

10. Teised maksavad pileti eest 110 eurot, sina võid piirduda 22 euroga

Ava OlyBeti pokkerituba ja leia täna (08.03) kell 20.00 algav OPS erisatelliit, millele on garanteeritud  3 x 110-eurost pääset. Võida pilet ja naudi homset õhtut 22 euro eest, mis võib võidu korral konverteeruda 4000+ euroks!

Uus_mängija_desktop_ee.jpg

MIS: OlyBet Poker Series Tallinn

KUS: Olympic Park Casinos

MILLAL: 9. märtsil kell 17.00 (registreerimine avatud 9. taseme alguseni, u kuni 21.00)

MIS MAKSAB: Buy in 110 €, unlimited re-entry 8. leveli lõpuni

STRUKTUUR: algstäkk 25 000 / levelid 25 min / BB ante


Näeme laupäeval!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker