Algavad live-satelliidid Coolbet Openile: täna viis €550 piletit GTD!
  • Jokker.ee
  • 11.04.2018
  • 0

Algavad live-satelliidid Coolbet Openile: täna viis €550 piletit GTD!

Coolbet korraldab Olympic Park kasiinos kuus live-satelliiti mai alguses toimuvale suurturniirile Coolbet Open. Esimene turniir toimub juba täna, 11. aprilli õhtul kell 21:00!

Tänase live-satelliidi sisseost on kõigest 20 eurot, lubatud on ka 1 re-buy ja double add-on. Ruumi on 50 mängijale, garanteeritud on vähemalt viis 550-eurost Coolbet Openi piletit ning see tähendab, et eeldada võib overlay teket. 

Ülejäänud live-satelliidid toimuvad 11., 12., 16., 18., 23. ja 30. aprillil, täpsema info leiab Olympic Casino pokkeriklubi lehelt

Esimese kuue nädala jooksul on 2.-6. mail Tallinnas toimuvale suurturniirile Coolbet Open kvalifitseerunud juba 20 mängijat. Pakette on võidetud ka freerollidelt alustades!

Kvalifitseeruda saad ka internetis!

Kokku oodatakse Tallinna Hiltonis toimuvale 550-eurose sisseostuga NLH põhiturniirile oodatakse ligikaudu 400 mängijat, lisaks on festivali raames kavas ka enam kui 20 kõrvalturniiri ning erinevad lõbusad peod.

Internetis saab võita Coolbet Openi paketi läbi neljafaasilisi online-kvalifikatsiooni, läbi mille on saavutanud eesmärgi juba kümned mängijadm, sh. eestlased. Kõikidel satelliiturniiridel on vähemalt 1-3 piletit järgmisele etapile garanteeritud! 

Coolbet OPEN satikad.jpg

1200-euroses auhinnapaketis sisaldub:     

- €550 sisseost Coolbet Open põhiturniirile (päev 1 B, 3. mai),

- Majutus kolmeks ööks (3.-6. mai, neljapäevast pühapäevani) Hilton Tallinn Park hotellis kahele inimesele,

- Igapäevane hommikusöök hotellis ja spa-keskuse sissepääs kahele,

- €215 reisikulude katteks,

- Meenekotike Coolbetilt.

COOLBETIGA LIITUMINE

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker