Andres Burget lahkub Triobetist, algas konkurss uue pokkerimänedžeri ametikohale
  • Jokker.ee
  • 01.09.2016

Andres Burget lahkub Triobetist, algas konkurss uue pokkerimänedžeri ametikohale

Septembris lahkub ettevõttest Triobeti pikaajaline pokkerimänedžer Andres Burget (pildil).  

Eestis turniiripokkeri käivitanud ning hellitavalt "Eesti Pokkeri Isaks" kutsutud Andres on olnud Triobeti pokkeritoa juht alates selles käivitamisest 2006. aastal. Tema eestvedamisel on korraldatud hulgaliselt suurturniire, nende seas ka enam kui tuhande osalejaga Triobet Open Saku Suurhallis. Andres Burget kuulus Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni asutajate hulka ning on valitud 2011. aasta Eesti pokkeripersooniks.    

"11 aastat kestnud töö on pakkunud mulle harukordse kogemuse ning ka koostöö mängijatega on sujunud suurepäraselt," kommenteeris Andres ning tänas selle eest kõiki Triobeti kliente.  "Loodame, et sel inimesel, kes minu töö üle võtab, sujub suhtlus meie mängijatega sama kenasti või isegi paremini," lisas Andres.

Portaali Jokker.ee esindaja ning aastatel 2008-2014 PokerNewsi Eesti haru juhtinud Hannes "Maheaatom" Namsingu sõnul on Andrese töö olnud erakordselt viljakas ning aidanud viia pokkeri kümnete tuhandete mängijateni nii Eestis kui lähiriikides. "Kuna Andres on olnud oma tegemistes alati erakordselt täpne ning korrektne, on ka meedia koostöö sujunud nii tema kui Triobetiga alati väga ladusalt," väitis "Maheaatom". 

“Andres on pokkerivallas väljapaistev isiksus ning oleme talle väga tänulikud panuse eest, mille abil on Triobeti pokkeritoast saanud Balti riikide suurim,” ütles Triobeti tegevjuht Ilze Jansone"Seoses sellega võtab  Eesti vanim online-hasartmängu keskkond Triobet ametisse uue pokkerimanageri. Eeldame kandidaadilt sügavat huvi mängu vastu ning teadmisi mängu online-formaatidest," lisas Jansone.  

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5