Arvult viies Coolbet Open toimub Tallinnas 8.-14. novembril
  • Jokker.ee
  • 04.10.2021
  • 0

Arvult viies Coolbet Open toimub Tallinnas 8.-14. novembril

8.-14. novembril toimub Tallinnas, Hilton Park hotelli konverentsikeskuses ning samas hoones asuvas Olympic Casinos arvult viies Coolbet Open, mis kuulub Põhja-Euroopa suurimate ning enimarmastatud pokkerifestivalide hulka. Festivalil oleme kohal ka meie, tehes toimuvast korraliku eestikeelse live-ülekande!

Tänavune Coolbet Open koosneb 30 turniirist, millest tähtsaim kolmapäeval (10. novembril) algav ning neli päeva vältav 550-eurose osalustasuga No Limit Texas Holdem põhiturniir. Ülejäänud turniiride sisseostud jäävad vahemikku 115 kuni 1100 eurot, satelliitturniiride sisseostud on aga enamasti alla 100 euro. Mitmed turniiriformaadid on Eestis üsna harukordsed ja põnevad. 

Coolbet Open toimub alates 2018. aastast. Esimesel korral tuli põhiturniiril võitjaks Sebastian Wahl, teisel-kolmandal tegid endale aga nime Mats Albertsen ning Mathias Siljander, kellest esimene oli parim 2018. aasta oktoobris toimunud 466 osalejaga põhiturniiril, kus Siljander saavutas kolmanda koha. Juba järgmisel, 2019. aasta mais toimunud põhiturniiril kohad vahetusid – sel korral saatis edu Soome pokkeriproff Siljanderit, Albertsen platseerus aga kolmandaks. 

2019. aasta novembris võitis Coolbet Open põhiturniiri viimaks eestlane Ott-Kaarli Toomse, kes alistas koguni 497 vastast ning lahkus vägeva 71 700 euroga. Kahjuks jäi Coolbet Open 2020. aastal ülemaailmse koroonapandeemia tõttu vahele ning ka selle aasta alguses ei õnnestunud fesfivali läbi viia.

Nüüd on Coolbet Open aga taaskord plaanis, kuigi mängijad (nii Eesti residendid kui välismaalased) peavad arvestama sellega, et kasiinosse pääsemiseks tuleb esitada tõend vaktsineerituse või läbipõdemise kohta viimase 180 päeva jooksul, kolmandal juhul sobib ka antigeeni test. Kui mängijal puuduvad vajalikud tõendid ning ta keeldub testimisest, siis pole kahjuks võimalik Coolbet Openist osa võtta. 


Online-kvalifikatsioon

Juba talvel alanud online-satelliidid võimaldavad veel võita 1300-euroseid pakette, milles sisaldub: 

- 550 € sisseost Coolbet Open põhiturniirile

- Majutus neljaks ööks (10.-14. november) Hilton Tallinn Park hotellis kahele

- Hommikusööki hotellis ja spaa külastust kahele

- 200 € reisikulude katteks

- Coolbeti kinkekotti

Online-kvalifikatsioon on kolmefaasiline ning Coolbet Openi pakett on võimalik võita ka täiesti tasuta. Igal pühapäeval toimuval finaalturniiril läheb loosi vähemalt üks 1300-eurone auhinnapakett. Võidetud pakette saab kanda üle teisele mängijale. Tuleb arvestada, et et Hiltoni hotell on festivali ajaks juba välja müüdud!

Coolbet Open 2021.jpg

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5