Betsafe pokkeritoa kampaaniad 2017. aasta augustis
  • Jokker.ee
  • 02.08.2017
  • 0

Betsafe pokkeritoa kampaaniad 2017. aasta augustis

Augustikuu algab Betsafe pokkeritoas eriliste kahandatud sisseostuga turniiride ning Tallinn MPN Poker Tour satelliitidega. Edasi lähevad ka vanad head turniirikampaaniad ning freerollid, samuti saab kvalifitseeruda nii Tallinnas kui mujal Eestis - Hiiumaalt Võrumaani - toimuvatele Betsafe'i turniiridele. 

Kahandatud sisseostuga turniirid 
31. juulist kuni 6. augustini saab mängida oma lemmikturniiridel tavapärasest hoopis väiksema raha eest. Samal ajal on aga garanteeritud auhinnafondid hoopis suuremad.

Turniiride valik on lai ning sisseostud jäävad vahemikku 3,30€ kuni 135€.  Kõikide turniiride loetelu leiad siit

MPN Poker Tour Tallinn online-satelliidid
Möödunud aasta augustis Tallinnas toimunud MPN Poker Tour oli üks kohaliku pokkerielu tähtsamaid sündmusi, kus sai alguses ka näiteks Roland Luige tähelend. 

Sama üritus läheb kordamisele 19.-22. oktoobril ning online-kvalifikatsioon MPN võrgustikus (st. ka Betsafe'is) on juba alanud. Pileti enam kui 150 tuhande eurose auhinnafondiga suurturniirile võid võita vaid mõne euro eest.

MPN satikad.jpg 
10 päeva – 10 ülesannet
Ka augustis on uutel mängijatel võimalik osaleda kampaanias, mille käigus saab konto avamisele kümne päeva jooksul täita erinevaid ülesandeid ning võita selle eest raha või turniiripileteid.

Enamus ülesandeid on väga lihtsalt – näiteks tuleb osaleda mõnel turniiril või jõuda freerollil rahadesse. Keerulisemad ülesanded eeldavad näiteks kahtede seti floppamist või käe võitmist „Wismari klubi käega“ 72os.  

Auhinnad ülesannete täitmise eest kantakse koheselt mängija kontole. 

€6 000 GTD Mini Masters
Igal laupäeval toimub MPN võrgustikus Mini Masters, mille auhinnafond on garanteeritult 6 000 eurot. Mängitakse 8-max laudades ning 5000 stardipunktiga, kuid mängutasemed vältavad 12 minutit ning sisseost on kõigest €5,50. Esimese kahe tunni jooksul on lubatud 2 lisaostu ja add’on. 

Mini Masters’ile saab kvalifitseeruda läbi online-satelliitturniiride sisseostuga alates €0,10.

35 000 euro väärtuses freerolle 
Augustis jätkub igakuine freerollide kampaania, mille käigus premeeritakse mängijad kokku 35 000 euroga. 

Iga päev korraldab Betsafe viis 50-eurose auhinnafondiga freerolli. Neist kolmel osalemiseks tuleb mängida vähemalt üks reigitud jaotus turniirile eelneva ööpäeva jooksul, kahel on aga võimalik teha lisaoste.  

Laupäevasel, 1000-eurosel freerollil mängimiseks tuleb teenida eelmise ööpäeva jooksul 25 reigitud jaotust, pühapäevasel 3000-eurosel freerollil kaasalöömine eeldab aga 100 reigitud jaotust eelneva seitsme päeva jooksul.    

Freerollid leiad Betsafe'i lobbyst läbi: Tournaments > Freeroll 

betsafe freerollid.jpg
Betsafe Live-turniirid
Populaarne turniirisari Betsafe Live toimub Tallinnas 11. augustil ning Vilniuses nädal aega hiljem (18. augustil). Betsafe'i poolt viiakse läbi ka Hiiumaa meistrivõistlused 12. augustil ning Võru meistrivõistlused 26. augustil.  

Koostöös Casino Grand Prix'ga korraldatav Betsafe Live Pärnu toimub aga 18. augustil. 

Kuidas neile turniiride kvalifitseeruda? Mõistagi läbi Betsafe'i! Satelliitturniirid leiad Betsafe'i lobby alajaotusest "Tournaments" > "Satellites" > "Betsafe Events" ning pileti võites saad ise otsustada, kus seda kasutada

Betsafe Live mütsid.jpg


Palju huvitavaid pakkumisi on veel tulekul ning neist saate teada augusti jooksul! 


Betsafe pakub uutele liitujatele nelja erinevat liitumisboonust vahemikus 10-1000 eurot. Liitumisboonuse valikul on soovitav silmas pidada, millisel limiidil ning kui palju mängida plaanitakse. Deposiidi suurus ei ole oluline.

- Boonuskood PKRFDB10 annab 10 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €0,10),

- Boonuskood PKRFDB25 annab 25 eurot boonust, mis vabastatakse 25 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB250 annab 250 eurot boonust, mis vabastatakse 50 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB1000 annab 1000 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €10).


BETSAFE'I KONTO SAAD AVADA SIIN

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker