LIVE

Betsafe pokkeritoa kampaaniad 2017. aasta oktoobris
  • Jokker.ee
  • 04.10.2017
  • 0

Betsafe pokkeritoa kampaaniad 2017. aasta oktoobris

Oktoobris on Betsafe pokkeritoas eriti kasulik mängida Fish Party SNG turniire, sest erinevad lisapromod aitavad saada suuri auhindu ka turniire otseselt võitmata. Eesti pokkerifänne peibutab uus ja põnev Betsafe Live Liiga, veel on käimas Battle of Malta ning Tallinn MPN Poker Tour satelliidid, kuu teises pooles saab aga hoo sisse ka OPEM-i online-kvalifikatsioon. Menüüs on teisigi häid turniirikampaaniad ja freerolle.


Fish Party Jackpot SNG lisaauhinnad
Fish Party Jackpot SNG-turniirid on üks MPN-võrgustiku kuumimaid hitte, mis on olnud väga populaarsed (ja edukad!) ka Eesti pokkerimängijatele. Sisseostud on vahemikud 1-50 eurot ning igal tasemel on oma Jackpot. 

Lisaks sellele peab aga Betsafe ka oma edetabelit ning jagab iga kahe nädala peale ära 3500 euro väärtuses lisaauhindu. Edetabelipunkte saad turniiridel osalemise eest, seega peamine on võtta osa ja mängida suure kordajaga laudades. Turniiril osaleja saab punkte vastavalt auhinnafondi ja sisseostu summa suhtele. Teenitav punktide arv võrdub auhinnafondi ja sisseostu summa jagatisega. 

Näiteks, kui osaled 1 € sisseostuga Fish Party SNG turniiril, mille auhinnafond on 10 €, saad 10 punkti. Punkte saad igal juhul sõltumata turniiri lõppkohast - tuled esimeseks või jääd viimaste hulka. Rohkem punkte saad, kui osaled suurema punktikordajaga turniiridel.

Edetabelid jagunevad kolme kategooriasse ning auhinnad on järgmised:
SNG Fish Party edetabelid Betsafe.jpg
Kuni kolm Fish Party lisa-jackpoti kogusummas 45 000 €
MPN võrgustik vahendab oktoobris veel ühte erilist Fish Party Jackpot turniiridega seotud promo. Selleks, et korralikult võita, ei pea Sa isegi mitte Jackpoti tabama.

Lugu on järgmine - progresseeruva Jackpoti väljamängimisel läheb jagamisele veel kuni kolm võimalikku täiendavat Jackpoti kogusummas 45 000 €. Raha teenivad need, kes mängisid samuti Fish Party turniire 24 tunni jooksul enne suurvõitu. Esimese progresseeruva Jackpoti väljatulemisel jagavad kvalifitseerunud mängijad 10 000€, järgmise jackpoti tulemisel 15 000€ ning kolmandal korral läheb juba jagamisele 20 000€. 

Kui peaks juhtuma, et oktoobris ühtegi Fish Party progresseeruvat Jackpotti välja ei mängita, siis saavad kõik, kes mängisid kampaania ajal Fish Party turniire ja võitsid neist vähemalt ühe, kutse erilisele 10 000-eurose auhinnafondiga freerollile, mis toimub 3. novembril kell 21:00.

See turniir viiakse läbi flippamise formaadis, mis tähendab, et kõik kvalifitseerunud mängijad on iga jaotusega automaatselt all-in ja võitja selgub juhuse teel. Küll aga saad võiduvõimalust suurendada oktoobris mängides ning võimalikult palju Fish Party turniire võites. Iga võit annab freerollile 100 mängupunkti.

PS! Tasuta flip-turniir toimub vaid juhul, kui oktoobris ühtegi Jackpotti välja ei tule. Freerollile kvalifitseerunud mängijad registreeritakse automaatselt.

OPEM 2017 satelliidid
Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidavad iga-aastased online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM) toimuvad 4.-13. novembril ning nende korraldamises osaleb ka Betsafe, kes viib läbi järgmised turniirid:
- €22 NLH Bounty 8-Max, 7. novembril kell 19:00
- €22 7-Card Stud, 7. novembril kell 20:00
- €220 NLH High-Roller, 8. novembril kell 20:00

Kõikidele turniiridele saab osta pileti otse või võita läbi online-kvalifikatsiooni, mis algab 20. oktoobril

Betsafe Live Liiga
Septembris algas Tallinnas Betsafe'i üle-eestiline pokkeriliiga, mis koosneb 34 live- ning 32 online-etapist. Võistlussari kulmineerub suure finaaliga, mis viiakse läbi 20. jaanuaril kell 14:00 Pärnu Grand Prix kasiinos.

Igal turniiril on eraldi auhinnafond, millele lisandub võistlussarja üldränkingu auhinnafond, mille suuruseks prognoositakse 10 000 eurot. Liiga võitjat ootab 2700-eurone pokkeripakett, meelehead jagub kõikidele finalistidele. 

Arvesse lähevad kõik Betsafe Live'id (sealhulgas igakuine Tallinnas toimuv samanimeline turniir). Uuteks sihtkohtadeks on Kuressaare ning Jõhvi (mõlemad koostöös Grand Prix kasiinoketiga), samuti hakkavad Betsafe Live'id toimuma regulaarselt nii Tartu Olympicus kui ka Võru Grand Prix kasiinos. Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Rakveres, Võrus ja Jõhvis toimub Betsafe Live ühel korral kuus. Raplas ja Kuressaares toimub nelja kuu jooksul kaks ning Otepääl ja Haapsalus üks live-turniir. 

Kõige lihtsam ja mugavam on aga teenida punkte online-turniiridel, mis toimuvad igal esmaspäeval ja neljapäeval kuni 28. detsembrini kell 20:00 Betsafe pokkeritoas. Freezeout-turniiride sisseost on 22 eurot, mängitakse 10-minutiliste tasemetega ning 5000 stardipunktiga. Kõikidel online ja live-turniiridel saavad punkte 12 parimat mängijat, lisaks saab iga online-etapist osa võtnud mängija ühe punkti. Jooksvat edetabelit saab näha Facebookis Betsafe Pokker leheküljel.

Battle of Malta online-kvalifikatsioon
2.-7. novembril toimub juba kuuendat korda mainekas pokkerifestival Battle of Malta, mille põhiturniiri auhinnafond on garanteeritult vähemalt 500 tuhat eurot, kuid võib asjatundjate hinnangul ületada ka maagilise miljoni piiri. 

Eelmisel aastal võttis Battle of Maltast osa rekordilised 1813 mängijat, kes võistlesid põhiturniiril tiitlile ning 870 tuhandele eurole. Lisaks sellele lahutasid mängijad meelt kasiinomekana tuntud Malta päikese all ja kohtusid teiste pokkerigurudega.      

Battle of Malta auhinnapakette saab jahtida läbi Betsafe pokkeritoas toimuva online-kvalifikatsiooni. Eesti mängijatel on võimalik võita 1650 eurot maksev pakett, milles sisaldub 550-eurone sisseost, majutus viieks ööks Hiltoni 5-tärni hotellis, 250 eurot reisikulude katteks, igapäevane õhtusöök, Betsafe'i kinkekott, ekpress-pääse põhiturniirile, eelisjärjekorras registreerumine kõrvalturniiridele, samuti ligipääs turniirivälistele üritustele ja promoüritustele. 

Mitmefaasiline online-kvalifikatsioon algab igapäevastest €1,10 turniiridest ning kulmineerub pühapäeviti toimuvate 110-eurose osalustasuga finaalsateliitidega. 

Battle of Malta.jpg
Lõppevad MPN Poker Tour Tallinn online-satelliidid
Möödunud aasta augustis Tallinnas toimunud MPN Poker Tour oli üks kohaliku pokkerielu tähtsamaid sündmusi, kus sai alguses ka ETPF-i poolt 2016. aasta "Rahva Lemmikuks" ning "Uueks tulijaks" valitud Roland Luige tähelend. 

Sama üritus läheb kordamisele 19.-22. oktoobril ning online-kvalifikatsioon MPN võrgustikus (st. ka Betsafe'is) on  jätkumas. Pileti enam kui 150 tuhande eurose auhinnafondiga suurturniirile võid võita vaid mõne euro eest.

MPN satikad.jpg 
10 päeva – 10 ülesannet
Ka oktoobris on uutel mängijatel võimalik osaleda kampaanias, mille käigus saab konto avamisele kümne päeva jooksul täita erinevaid ülesandeid ning võita selle eest raha või turniiripileteid.

Enamus ülesandeid on väga lihtsalt – näiteks tuleb osaleda mõnel turniiril või jõuda freerollil rahadesse. Keerulisemad ülesanded eeldavad näiteks kahtede seti floppamist või käe võitmist „Wismari klubi käega“ 72os.  

Auhinnad ülesannete täitmise eest kantakse koheselt mängija kontole. 

€6 000 GTD Mini Masters
Igal laupäeval toimub MPN võrgustikus Mini Masters, mille auhinnafond on garanteeritult 6 000 eurot. Mängitakse 8-max laudades ning 5000 stardipunktiga, kuid mängutasemed vältavad 12 minutit ning sisseost on kõigest €5,50. Esimese kahe tunni jooksul on lubatud 2 lisaostu ja add’on. 

Mini Masters’ile saab kvalifitseeruda läbi online-satelliitturniiride sisseostuga alates €0,10.

35 000 euro väärtuses freerolle 
Oktoobris jätkub igakuine freerollide kampaania, mille käigus premeeritakse mängijad kokku 35 000 euroga. 

Iga päev korraldab Betsafe viis 50-eurose auhinnafondiga freerolli. Neist kolmel osalemiseks tuleb mängida vähemalt üks reigitud jaotus turniirile eelneva ööpäeva jooksul, kahel on aga võimalik teha lisaoste.  

Laupäevasel, 1000-eurosel freerollil mängimiseks tuleb teenida eelmise ööpäeva jooksul 25 reigitud jaotust, pühapäevasel 3000-eurosel freerollil kaasalöömine eeldab aga 100 reigitud jaotust eelneva seitsme päeva jooksul.    

Freerollid leiad Betsafe'i lobbyst läbi: Tournaments > Freeroll 

betsafe freerollid.jpg
Betsafe Live
Populaarne turniirisari Betsafe Live toimub Tallinnas 13. oktoobril ning Vilniuses nädal aega hiljem (20. oktoobril). Satelliitturniirid leiad Betsafe'i lobby alajaotusest "Tournaments" > "Satellites" > "Betsafe Events".

Betsafe Live mütsid.jpg


Betsafe pakub uutele liitujatele nelja erinevat liitumisboonust vahemikus 10-1000 eurot. Liitumisboonuse valikul on soovitav silmas pidada, millisel limiidil ning kui palju mängida plaanitakse. Deposiidi suurus ei ole oluline.

- Boonuskood PKRFDB10 annab 10 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €0,10),

- Boonuskood PKRFDB25 annab 25 eurot boonust, mis vabastatakse 25 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB250 annab 250 eurot boonust, mis vabastatakse 50 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB1000 annab 1000 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €10).


BETSAFE'I KONTO SAAD AVADA SIIN

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino