Coolbet eripakkumised : Septembrikuine kasiinomaraton toob cashbacki!
  • Jokker.ee
  • 09.09.2022

Coolbet eripakkumised : Septembrikuine kasiinomaraton toob cashbacki!

Coolbetis toimub palju püsimängijatele mõeldud kampaaniaid, mis võimaldavad saada palju häid ja paremaid auhindu. Jokker.ee valib välja neist parimad ning esitleb ka oma lugejatele!

Septembris on Coolbeti online-kasiino keskseks kampaaniaks kasiinomaraton, mis pakub oivalist võimalust cashbacki saamiseks. Seejuures teenivad cashbacki kõik olenemate selles, kas jääd slottidel mängides kasumisse või kahjumisse. Kui oled aga väga aktiivne mängija, siis võid aga saada muudki meelehead. Kampaaniaks osalemiseks:

1. Ava Coolbeti leht (liitu või logi sisse)

2. Vali kampaania SEPTEMBRI KASIINOMARATON ning liitu kampaaniaga

3. Mängi oma lemmikslotikaid ning asu teenima punkte (1 € käivet = 1 punkt). Vastavalt nädala jooksul teenitud punktide arvule, " läbid" ühe kolmest distantsist.

- SOOJENDUSJOOKS. Selle taseme saavad kõik, kes teenivad vähemalt 250 punkti

- POOLMARATON. Selle tasemele saamiseks tuleb teenida vähemalt 900 punkti

- MARATON. Nõutav on vähemalt 2000 punkti teenimine

Järgmise nädala alguses nullitakse Sinu punktid ning kõik algab algusest. Vastavalt eelmisel nädalal saavutatud tasemele teenid aga auhindu. Nii saavad kõik soojendusjooksu läbijad cashbacki (100 punkti = 1 €), mis makstakse välja kasiinoboonusena (6x läbimängimise nõue). Poolmaratoni läbijad saavad cashbacki juba puhtas rahas kätte ning kuskil seda läbi mängima ei pea. Lisaks osalevad nad neljapäeval 10 x 50 € kasiinoboonuse loosimises ning saavad ka tasuta spinne. Maratoonarid saavad kõik selle, mis poolmaratoni läbijad, kuid lisaks eripakkumise või auhinna järgmisel reedel.

ALUSTA MÄNGU COOLBETIS 25 TASUTA SPINNIGA!
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5