Coolbet jahib 200 000-ndat klienti. Antakse ära 200 tuhat tasuta spinni!
  • Jokker.ee
  • 02.10.2019
  • 0

Coolbet jahib 200 000-ndat klienti. Antakse ära 200 tuhat tasuta spinni!

Vaid pisut rohkem kui aasta aega tagasi käis Coolbetis jaht 100 000-ndale kliendile, mille puhul jagati uutele mängijatele enneolematuid hüvesid.

Vahepeal on Coolbet teinud aga suurepärast tööd ning oma klientide arvu kahekordistanud. Jah - nüüd ollakse juba 200 000-nda kliendi jahil ning sellest maagilisest teetähisest on vaid õige napilt  - loe paar tuhat klienti - puudu! 

Kui 200 000 klienti saab saab, premeerib Coolbet sadat tuhandet kiiremat oma konto omanikku, igaühte 20 tasuta spinniga! 

Spinnid antakse slotimängus Inferno Joker ning seal võidetud raha ei tule kuskil läbi mängida - kõik võidetud raha on Sinu ning võid sellega teha, mida iganes soovid!

Kordame veelkord üle - tasuta spinne saavad 100 000 kõige kiiremat ehk siis täpselt pooled kliendid. Tasuta spinnid on saadaval alates 200 000 kliendi täitumisest 7 päeva või kuni selle hetkeni, mil kõik tasuta spinnid on vastu võetud. Kui klient on spinnid vastu võtnud, tuleb need ära kasutada 24 tunni jooksul, muidu kaotavad need kehtivuse.

Seega, kui Sul Coolbetis kontot pole, siis tasub see kiirelt ära teha, et saada lisaks kõikidele tavapärastele hüvedele ka täiendavad tasuta spinnid uue teetähise ületamisel.

Coolbetiga saad liituda siin!

 Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5