LIVE

Coolbet saadab 12 mängijat koos kaaslasega vuti MM-ile!
  • Jokker.ee
  • 30.01.2018
  • 0

Coolbet saadab 12 mängijat koos kaaslasega vuti MM-ile!

Coolbet alustas eile 12 nädalat vältavat kampaaniat "Võida reis Venemaale", mille käigus antakse iga nädal ära üks tasuta pakett aasta spordi tippsündmusele!

Pea meeles, et kampaanias osalemiseks pead Sa sellega kindlasti vastaval Coolbeti lehel liituma, klikkides kastikesel "VÕIDA REIS VENEMAALE"

Iga nädal on uus võistlus, reeglid leiad Coolbeti kampaanialehelt. Esimesel nädalal (29.01-05.02) on ülesandeks panustada vähemalt €10 Super Bowlile ning jagada oma piletit Facebookis pärast panuse tegemist.

 Iga nädala auhinnaks on reis kahele Venemaale milles sisaldub:
- Edasi-tagasi lennupileteid Nizhny Novgorodi
- 2 ööd majutust 3-tärni hotellis (17.-19. juuni)
- 2 pääset mängule.

Loe lisa Coolbeti lehelt!

Igapäevased pakkumised jaanuaris!
Kui mängid Coolbetis, siis ära unusta, et veel täna ja homme on käimas eksklusiivne päevapakkumiste kampaania, mille käigus jagatakse mängijatele ohtralt tasuta spinne!  

Igapäevast pakkumist saab kasutada vaid ühel korral päevas. Tasuta spinnidega saadud võitudele puuduvad läbimängimise nõuded, kuid deposiidi peab vähemalt ühe korra kasiinos läbi mängima enne kui selle saab välja võtta või kasutada spordiennustuses. Sobib ka deposiit e-rahakotiga (Skrill). 


NB! Iga uus mängija saab Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 
Kuidas saada tasuta spinnid? 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker