LIVE

Coolbet annab ühele Eesti panustajale 1200-eurose Ameerika elamuse paketi
  • Jokker.ee
  • 24.01.2018
  • 0

Coolbet annab ühele Eesti panustajale 1200-eurose Ameerika elamuse paketi

Coolbet korraldab oma klientidele eksklusiivse panustamisvõistluse, mille parimat ootab 1200-eurone Ameerika elamuse pakett!

Pea meeles, et kampaanias osalemiseks pead Sa sellega kindlasti vastaval Coolbeti lehel liituma, klikkides kastikesel "OSALEN"!

Pärast liitumist tuleb panustada NBA-le ja NHL-ile ning võita oma piletid võimalikult kõrge koefitsiendiga. Arvesse läheb iga osaleja kolm kõige kõrgema koefiga võidupiletit ja võitja saab endale tõelise Ameerika elamuse, mille sisaldub:
- Uus telekas
- NFL-i, NBA ja NHL-i hooaja ülekannete pääsmed, et saaksid vaadata kõiki oma lemmikspordialasid
- Tõelised Ameerika snäkid 4. veebruariks, et oleksid valmis 52. Super Bowli vaatamiseks kodus koos oma sõpradega

Kampaania kestab ajavahemikus 22.-31. jaanuar 2018 ning on avatud kõikidele Coolbeti klientidele Eestist, Soomest, Rootsist ja Norrast. Kokku saab auhinna 4 mängijat - üks mängija igast riigist!

Arvestatakse ainult neid panuseid, mis olid tehtud pärast "osalemise" nupu vajutamist. Tühistatud panused ja piletid, millele on tehtud Cash Out, ei lähe arvesse. Miinimum panuse summa on €5 ning kõik piletid peavad olema otsustatud hiljemalt 31. jaanuariks kell 23:59.

Igapäevased pakkumised jaanuaris

Kui mängid Coolbetis, siis ära unusta, et kuni jaanuari lõpuni on käimas eksklusiivne päevapakkumiste kampaania, mille käigus jagatakse mängijatele ohtralt tasuta spinne!  

Igapäevast pakkumist saab kasutada vaid ühel korral päevas. Tasuta spinnidega saadud võitudele puuduvad läbimängimise nõuded, kuid deposiidi peab vähemalt ühe korra kasiinos läbi mängima enne kui selle saab välja võtta või kasutada spordiennustuses. Sobib ka deposiit e-rahakotiga (Skrill). 


NB! Iga uus mängija saab Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 
Kuidas saada tasuta spinnid? 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker