Kuidas teenida raha live-panustamisega?
  • Jokker.ee
  • 11.03.2017
  • 0

Kuidas teenida raha live-panustamisega?

Viimasel aastakümnel spordiennustust oluliselt rikastanud live-panustamine on muutnud märkimisväärselt tervet valdkonda ning paljud eksperdid peavad seda koguni revolutsiooniks kihlvedude ajaloos.   

Peamine iseärasus seisneb selles, et võimalusi panustamiseks on meeletult palju ning pidevalt tuleb arvestada mängu käigus toimuvaga. Milles seisnevad mängueelse ning live-panustamise peamised erinevused, võid lugeda näiteks siit

Live'is panustamine eeldab nii kontsentreerumist konkreetsele mängule, häid teadmisi valitud spordialast kui ka oskust teatud asju ette näha. Võib ju tunduda, et järgmise kollase kaardi või nurgalöögi ennustamine on puhas "gämbling", kuid üldiselt pole see kaugeltki nii ning sõltub tegelikult paljudest nüanssidest. 

Kas live-panustamisega annab ka pikemas perspektiivis raha teenida?

Jah, kuid see pole kaugeltki lihtne. Sellenädalases blogipostituses pani Coolbet kirja kuus tähtsamat reeglit, millele tähelepanu pöörata. Märksõnadeks olgu põhjalik (ennetav) kodutöö, oskus märgata erilise panuseid ning mängule keskenduda, samuti mõista murdepunktide tähtsust. Nagu spordiennustuses tervikuna (ning ka pokkeris), tuleb osata ka oma mängukassat hallata ning mitte võtta asjatuid riske rahaga, mida kardad kaotada.

Lõpetuseks - miks ning millal panustada favoriitidele, kes on hetkel kaotusseisus? Täpsemalt saad kõikide soovitustega tutvuda siin.  

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker