Coolbeti kasiinoralli kütab kirgi: kiirturniirid toimuvad igal täistunnil!
  • Jokker.ee
  • 27.02.2019
  • 0

Coolbeti kasiinoralli kütab kirgi: kiirturniirid toimuvad igal täistunnil!

Äsja Coolbetis käivitatud kasiinoralli kampaania on muutnud lühikese ajaga väga populaarseks, ahvatledes mängima ka paljusid Eesti slotisõpru. 

Kasiinoralli koosneb lühikesest slotiturniiridest, mis toimuvad igal täistunnil ajavahemikus 13:00-01:00. Iga "Etapi" tingimustes on kirjas ka turniiri reeglid ehk: 

1. Mis mängus (või mängudes) turniir toimub?

2. Mitu keerutust on võimalik teha?

3. Milline on minimaalne kvalifitseeruv panus?

Kuidas.jpg

Turniiridel saad punkte järgmiselt:

- Iga keerutuse võit = 10 punkti

- Iga kümnes keerutus = 20 punkti

- 3 võitu järjest = 60 punkti

- Teed ära kõik spinnid = 200 punkti

- 10x (panuse suurus) võit = 200 punkti

See tähendab, et kui turniir koosneb näiteks 200 keerutusest, siis ei pea neid kõiki igal juhul ära tegema, kuid kõikide keerutuste tegemine annab siiski eelise. Panuste suurus skoori ei mõjuta, mis tähendab et 200 punkti saab võrdselt nii 2-eurose võidu eest 20 sendise panusega kui 20-eurose võidu eest 2-eurose panusega. 

Turniiride auhinnafondi moodustavad peamiselt tasuta keerutused, kuid võib võita ka näiteks boonuseid, raha ning isegi jalgpallireise! Kõikidel turniiridel võistlevad mängijad omavahel ning turniiride auhinnad on Coolbeti poolt antavad LISAAUHINNAD, mis ei mõjuta keerutuste jooksul võidetud (või kaotatud) raha. 

NB! Kui on lubatud osaleda ühel turniiril mitmes mängus, siis võib neid soovi korral turniiri keskel ka vahetada! Täpsem info Coolbeti kasiinoralli lehel

P.S. Pane tähele ka seda, et panustades Coolbeti live-spordiennustuse Inglise Premier League'le 25 eurot, saad nädalavahetuseks 10-eurose live-panuse kauba peale. 

Kasiinoralli näidis.jpgTähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5