Coolbeti online-kasiino puistab igapäevaseid kiirauhindu
  • Jokker.ee
  • 03.10.2018
  • 0

Coolbeti online-kasiino puistab igapäevaseid kiirauhindu

Oktoobris pakub Coolbeti online-kasiino oma mängijatele igapäevaseid kiirauhindu, mille saamiseks tuleb vaid täita vastava päeva missioon! 

Ajavahemikus esmaspäevast neljapäevani on igal nädalapäeval oma kindel missioon. Selle täitmie eest on võimalik saada nii boonuseid, tasuta spinne kui ka päris raha (viimasel kahel puudub seejuures läbimängimise kohustus). 

Auhinnad ja ülesanded on järgmised: 

E-N Coolbet.jpg

Lisaks teeb Coolbet juhuslikult 10-euroseid ülekandeid nende mängijate kontodele, kes mängivad ükskõik millist allpool väljatoodud Yggdrasili mängu ajavahemikus reede 01:01 kuni pühapäev 23:59, panustega 0.25€ või kõrgem (spinni kohta).

Kokku võidab igal nädalavahetusel auhinna 100 mängijat ning Sa võid võita selle ka mitu korda! Rahasajus osalemiseks ava lihtsalt mäng ja kliki liitumise nupule.

Yggdrasil selection.jpg

10 TASUTA KEERUTUST KONTO AVAMISE PUHUL TÄIESTI NIISAMA

1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile

3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Vali üks kahest boonusest:

ESIMESE DEPOSIIDI BOONUS 100% KUNI €150 + 50 TASUTA KEERUTUST

1) Pärast konto avamisele järgnenud 10 tasuta keerutust tee Coolbeti online-kasiinos vähemalt €20 deposiit, kasutades boonuskoodi: CME

2) Lisaks saad 50 tasuta spinni Super Flip slotimängus
NB! Boonukeerutustest saadud võite ei pea läbi mängima! Boonus ise tuleb 30 päeva jooksul 35x läbi mängida. 
VÕI

- Maksa sisse €10 ja saad €50 boonust (ehk kohe saad alustada mängimist 60 euroga). Boonuskood: CME2

NB! Boonus tuleb kasiinoslottidel 30 päeva jooksul 45x läbi mängida, enne kui saad selle välja võtta või kasutada teistes mängudes (spordiennustuses ja pokkeris).  

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker