Coolbeti spordiennustuses nüüdsest ka 400% deposiitboonus
  • Jokker.ee
  • 09.08.2019
  • 0

Coolbeti spordiennustuses nüüdsest ka 400% deposiitboonus

Alates augustist pakub Eestis aina enam populaarsust koguv Coolbeti spordiennustus oma uutele klientidele kahte erinevat deposiitboonust.

Varasem superdiil 100% kuni €150 boonuskoodiga SPORT150 jääb kehtima ka tulevikus. See tähendab, et tehes 150-eurose deposiidi (maksimaalne vajalik deposiit), saad koheselt 150 eurot boonust ning võid alustada mängimist 300 euroga.


Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6 korda läbi mängida, panustades sündmustele vähemalt 1.70 koefiga. Kõlbavad nii üksik- kui mitmikpanused, nii mängueelsed kui ka live-panused.  


Coolbet.jpg


Uus pakkumine sobib aga neile, kes soovivad võimalikult head boonust võimalikult väikese riskiga.


Sel juhul tuleb teha 10 sissemakse, mis annab €40 boonust (boonuskood 4XBOONUS). Tingimused on küll pisut karmimad kui eelmisel juhul, kuid siiski üsna head: läbimängimiseks on aega samuti 30 päeva ning kvalifitseeruvad kõik vähemalt 1,70 koefiga panused, kuid 6 korra asemel tuleb boonus 10 korda läbi mängida. 


Pane tähele! Alates augustist on tagasi ka Coolbet League, mis võimaldab täiesti tasuta jalgpallikohtumiste tulemusi ennustada ning auhindu võita. Iga nädal läheb jagamisele täpselt 550 euro väärtuses boonuseid, mille läbimängimise nõuded on ülimalt leebed. Miks mitte oma ennustused niisama ära teha! 


Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5