Coolbetist saab uus regionaalsete Eesti pokkeriturniiride korraldaja
  • Jokker.ee
  • 06.09.2022

Coolbetist saab uus regionaalsete Eesti pokkeriturniiride korraldaja

Juulis andsid Betsafe'i pokkerituba ning väsimatu Lõuna-Eesti pokkeripromootor Tarmo "Waim" Pikk teada 12 aastat väldanud koostöö lõppemisest, mis tähendas teisisõnu seda, et Betsafe loobus edasisest regionaalsete turniiride korraldamisest Eestis.

Õnneks ei tähendanud see aga ürituste endi lõppemist, sest Eestis juba mitu ülimalt vägevat suurfestivali korraldanud Coolbet võttis regionaalsete pokkeriturniiride sponsoreerimise alates augustist enda peale.

Coolbet on tõestanud, et osatakse korraldada väga häid ning meeleolukaid üritusi ka väiksemale publikule. Nii osutus näiteks Coolbet Pärnu suvefestival 2018. aastal vägagi menukaks.

Otepää meistrivõistlustel triumfeerisid Ardu mängijad

Esimene Coolbeti regionaalne turniir toimus augusti lõpus Annimatsil ning lõppes Ardu Pokkeriklubi T3o triumfiga - meistriks krooniti klubi peamine eestvedaja Aimar Leesalu, kellele järgnesid samuti Ardut esindavad Marek Liiva ja Annika Anni.

Turniiri sisseost oli 70 eurot ning sellel osales 19 mängijat. Turniiride sisseost jääb tulevikuks samaks, küll aga oodatakse peagi mängijate arvu olulist suurenemist.

Ardu Coolbet.jpgVõidukas Ardu pokkeriklubi Otepää meistrivõistlustel

Tudengipokker ja Tartumaa meistrivõistlused

Septembris jätkuvad Coolbeti üritused iganädalase tudendipokkeriga, millel osalemine on täiesti tasuta. Turniirid algavad igal esmaspäeval kell 18:00 pubis "Õlleministeerium", seejuures on esimese 100 minuti jooksul lubatud ka hiline registeerumine. Auhinnad ootavad kolme parimat. 

24. septembril on aga kavas juba järgmine vähe tõsisem turniir - Tartumaa meistrivõistlused, mis viiakse läbi Väike-Rakke külakeskuses Elva vallas. Turniiri sisseost on 70 eurot (freezeout), alustatakse 30 000 punktiga ning tasemed vältavad 20 minutit. Lisaks auhinnarahale saab võitja karika. 

Seevastu oktoobris on algamas aastane pokkeriklubidele mõeldud võistlussari Coolbeti Pokkerikarikas 2023, millest saavad võtta osa kõik regionaalsed pokkeriklubid (nn. "juriidilise keha" olemasolu pole vajalik).

Niisiis on kavas palju lõbusaid üritusi ning regionaalne pokkerielu läheb Coolbeti ning "Waimu" koostöös peagi taas täistuuridel käima!

Tartumaa meistrivõistlused.jpg

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5