Eestlane võitis Optibetis 283 988 eurot, nüüd saavad kõik 50 tasuta keerutust!
  • Jokker.ee
  • 17.09.2018

Eestlane võitis Optibetis 283 988 eurot, nüüd saavad kõik 50 tasuta keerutust!

Eelmisel nädalal andis Optibet teada Eesti mängija Kalmeri poolt võidetud hiiglaslikust 283 988-eurosest Jackpotist, mis õnnestus võtta maha slotimängus Divine Fortune. 

Selle puhul annab Optibet nüüd kõikidele oma klientidele, kes teevad 10-eurose sissemakse boonuskoodiga WIN50, täiesti niisama 50 tasuta keerutust samas slotimängus. Iga keerutuse väärtus on 20 senti. 

Tasuta keerutused kantakse arvele koheselt pärast deposiidi tegemist ning seal saadud võidud tuleb 24 tunni jooksul 35 korda läbi mängida. Kampaania kestab kuni 20. septembrini kell 23:59

Optibeti konto saad avada siin

Mis mäng on Divine Fortune?

Divine Fortune on NetEnt'i poolt loodud 5 rulliku, 3 rea ning 20 väljamakseliiniga slotimäng, millel on neli põnevat lisavõimalust: 

- Langevad wild'id. Kui wild-sümbol maandub mistahes rullikule, saab mängija korduskeerutusi, mille jooksul wild-sümbol (või korduskeerutuste ajal rullikutele ilmunud uued võimalikud wild-sümbolid) langevad ühe koha võrra allapoole. Kordukeerutused kestavad kuniks rullikutel enam wild-sümboleid pole.

- Wild wild'i peal. Juhul kui kordukeerutuse ajal langeb wild-sümbol samale kohale, kus eelnevalt juba on wild-sümbol, muutub terve rullik wild'iks.    

- Boonuskeerutused. Neid võib saada korraga 8-12 ning boonuskeerutuste ajal saadud wild'id muudavad automaatselt kogu rulliku wild'iks. Nii võib saada kõvasti keerutusi juurde ning mõistagi palju rohkem võita.

- Jackpot boonus-mäng. Sulle antakse kolm keerutust, mis lähevad koheselt kordamisele, kui mistahes kohale rullikutel langeb kasvõi üks münt (mis annab ka eraldi rahalise võidu). Kui suudad täita müntidega ühe rea, võidad Minor Jackpot'i (väga tavaline), kui kaks, siis Major Jackpot'i (esineb juba märksa harvemini, kuid selle saamises pole midagi müstilist), kui aga kõik read, siis ongi peavõit Sinu!

Divine Fortune keskmine matemaatiline väljamakse on umbes 96,60%. 

Divine fortune 2.jpgJokker.ee testmäng - Major Jackpot 40-sendise panusega

1) Ava konto Optibet online-kasiinos läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Tee järjestikku kolm vähemalt 20-eurost sissemakset, kasutades järgmisi boonuskoode 

3) Saa boonus ning tasuta keerutused vastavalt igale sissemaksele

image.png
NB! Boonusraha saab välja võtta, kui see on vähemalt 30-kordselt läbi mängitud. Boonusraha kehtib 7 päeva. 
Tähelepanu! Optibet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5