LIVE

Eestlased kutsuvad Maltale rahapokkerit mängima
  • Jokker.ee
  • 14.02.2018
  • 0

Eestlased kutsuvad Maltale rahapokkerit mängima

Eesti pokkerimängijatel, kes armastavad rahapokkerit sama palju kui põnevat meelelahutust, on juba märtsis põhjust sammud Maltale seada. Just seal stardib uhiuus üritustesari Cash Tour, mille korraldajateks on – ei keegi muu kui kaasmaalased. 

Rahamängule keskenduv 4-päevane sündmustesari algab 15. märtsil ning lõpeb 18. märtsil. Cash Touri esimene etapp peetakse eestlastele juba tuttavas Casino Maltas, mis kuulub Olympicu ketti. Kuid kasiinokett ei ole ainus, mis üritust Eestiga seob. Kodumaised on ka korraldajad. Cash Touri asutajateks on kurikuulus Viljandi tandem, Madis Birnbaum ja Heimar Lill ning pokkerireporter Mariliis Jõras. 

„Ootame kõiki Maltale, sest lisaks ööpäevaringselt avatud olevatele rahalaudadele on kavas ka mitu erisündmust. Just eriturniirid pakuvad ohtralt põnevust nii osalejatele kui pealtvaatajatele. Lubame, et sellist meelelahutust ei ole mängijad varem kogenud,“ sõnab Birnbaum.


Rõhk on meelelahutusel

Näiteks korraldatakse kaks lõbusat wild card-turniiri, millest esimene on ette nähtud heads up formaadis ning mõeldud kahestele tiimidele. Korraldajate sõnul on tiimipokker ebaõiglaselt alahinnatud, mistõttu otsustati selle ausse tõstmisse oma panus anda. Teine wild card-turniir võõrustab high rollereid. Ja seda iseäranis meelelahutuslikus kastmes. 

Kuid mida see „metsik kaart“ turniiri nimetustes tähistab? Selle soovitavad korraldajad järele uurida Cash Touri veebilehelt, kust leiab vajalikku lisainfot nii eriturniiride kui kogu sündmuse kohta. „Nii palju võib küll avaldada, et oodata on mõnusat gämbeldamist ja kogu spektaakel jõuab läbi telelaua live-striimi ka publiku ette,“ lubavad korraldajad. 


Tulemas ka satelliit-turniirid

Rahalaudadesse jõudu katsuma on oodata palju kohalikke ning rahvusvahelisi mängijaid. Mitmel õnnelikul on võimalik Maltale jõuda läbi satelliit-turniiride. Need käivituvad juba lähiajal erinevates pokkeritubades. Pakette saab olema mitut sorti – osa neist sisaldab reisiraha, ööbimist ning cashi lauas mängimise stardiraha, osa aga reisiraha, ööbimist ja eriturniiri sisseostu.  

Satelliit-turniiride info lisatakse jooksvalt Cash Touri veebilehele.


Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker