LIVE

Esimese Jokker Live turniiri võitis Maret Komarova
  • Kairit Leibold
  • 13.03.2016
  • 0

Esimese Jokker Live turniiri võitis Maret Komarova

Laupäeval, 12. märtsil toimus Olympic kasiinos esimene Jokker Live turniir, kus parim selgitati tavapärasest veidi erinevas - ühe jokkeriga Texas Hold'em - mänguformaadis. Jokker võis asendada mistahes lauakaartidest erinevat kaarti.

Omapärasest ja tõesti igati meeleolukaks kujunenud turniirist võttis osa 48 mängijat (paar-kolm neist on siinkohal loetud kaks korda, sest nad tegid väljakukkumisel ühe tagasiostu). Kohal oli ka Jokker, kes aitas reegleid selgitada ning jälgis neist kinnipidamist, lisaks jagas ta erinevate kätekombinatsioonide ning võitude ja kaotuste eest joogikuponge. 

jokker live.jpg

Turniir kestis üheksa tundi ning lõpufaasis olid sundpanused mängijate stäkkidega võrreldes päris suured, millest tulenevalt peamiseks mängumineku panuseks oli "all-in". Pakis leiduv jokker muutis tavalise Texas Hold'emi hoopis teistsuguseks mänguks ning ideid, kuidas seda mängu peaks mängima, oli seinast seina - tundub, et osad mängijad kippusid Jokkerit üle- ja teised jälle alahindama. Jutustamist ja emotsioone tundus laudades olema igatahes tavapärasest rohkem!  

kkk.jpg

Huvitava asjaoluna jõudsid kaheksa parima hulka kaks Leiboldit (Kairit ja Imre) ja kaks Pillerit (Christel ja Tiit), kuid kolm neist suutsid omavahel jagada viimaste rahata jäänute kohad (7.-9.koht ) - rahalisele kohale jõudis neist neljast vaid kõige tuntum pokkerimängija ehk Imre.

Paar korda tuli rahadesse jõudnute hulgas Aleksander Klepatši algatusel ning Priit Oja toetusel jutuks ka kokkuleppe sõlmimine auhinnarahade võrdsemaks jagamiseks (diil), kuid Maret Komarova ning Tiit Tamm soovisid edasi mängida. Eriti ainsale rahadesse jõudnud naismängijale osutus see edaspidi toimunut arvestades heaks otsuseks.

Jokker Live auhinnad:

1. Maret Komarova - 869 eurot;

2. Priit Oja - 610 eurot;

3. Aleksandr Klepatš - 422 eurot;

4. Tiit Tamm - 304 eurot;

5. Imre Leibold - 204 eurot;

6. Jüri Piiper  - 168 eurot.

Kui olid kohal, siis anna teada,  kuidas selline mänguformaat Sulle meeldis! Kui Sind kohal polnud, ole järgmine kord julgem, see mäng on uus ning üsna tundmatu veel üsna võrdselt kõigi jaoks.

Esimese Jokker.ee Live pildid leiate meie Facebooki lehelt.

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5