ETPF-i VI suvepäevad toimuvad Pärnumaal
  • Jokker.ee
  • 27.06.2016

ETPF-i VI suvepäevad toimuvad Pärnumaal

Arvult kuuendad Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) suvepäevad toimuvad 23.-24. juulil Klaara-Manni puhkekeskuses Pärnumaal. ETPF-i liikmetele ning nende külalistele maksab osalemine 50, ülejäänutele aga 65 eurot.  

Maalilise Tori põrgu lähedal asuv peokoht jääb Tallinnast 130 ning Tartust 140 kilomeetri kaugusele. Seevastu suvepealinnast on Klaara-Manni puhkekeskusesse vaid napp veerand tundi autosõitu. 

„Sealsamas toimusid föderatsiooni suvepäevad ka aastatel 2011-2013,“ kommenteeris  ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi. „Seega on tegemist Eesti pokkerikommuuni jaoks juba üsna tuntud paigaga, kus olemas kõik vajalik ühe tõsiselt laheda ürituse läbiviimiseks.“ 

Reisi kinnitusel on suvepäevade kava sarnane eelmistele aastatele, kuid täpne programm selgub alles kohapeal. „Loomulikult on uus ETPF-i juhatus ka selleks aastaks üht-teist uut ning põnevat välja mõelnud, et iga-aastane suveüritus ühekülgseks ei muutuks. Plaanis on nii sport kui isetegevus ning tavapäraselt kulmineerub kõik õhtuse tasuta pokkeriturniiriga, mille auhinnad panevad välja föderatsiooni toetajad,“ väitis Tanel. 

Suvepäevadele on oodatud kõik pokkerimängijad, kes kuuluvad kas otse või läbi liikmesklubide ETPF-i ridadesse. Iga liige tohib võtta kaasa ka ühe kaaslase, kes võib, kuid ei pea olema föderatsiooni liige. Osalustasu on 50 eurot, milles sisaldub majutus, toitlustus ning lahja alkohol.  

„Samuti kutsume osalema teisigi pokkerihuvilisi, kes hetkel veel ETPF-i liikmete sekka ei kuulu,“ täpsustas Tanel. „Neile on osalustasu 65 eurot ning soovi korral sisaldub selles ETPF-i 2016. aasta liikmemaks,“ lisas Tanel.    

Ürituse osalustasu tuleb maksta hiljemalt 18. juuliks Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni arvelduskontole (Danske Bank AS Eesti filiaal, a/a 332135650006). Maksekorraldusel palutakse märkida selgituse reale osaleja(te) nimi või nimed (ühise makse puhul). Kui maksja ei kuulu ETPF-i, kuid soovib föderatsiooniga liituda, tuleks lisada selgituse reale täienduseks: „ja ETPF-i liikmemaks 2016. aastal“. 

Kuna voodikohtade arv külalistemajas on väiksem ETPF-i praegusest liikmete arvust, siis toimub registreerimine põhimõttel "kes ees, see mees" ning arvesse võetakse arvesse aega, mil osalustasu ETPF-i pangakontole laekub. Täiendavat infot ürituse kohta lisatakse jooksvalt ürituse Facebooki-lehele.

Rahvusvahelise Pokkeriföderatsiooni (IPF) liikmete hulka kuuluv ETPF on iga-aastaste live- ning online-pokkeri Eesti meistrivõistluste läbiviija. Föderatsiooni liikmeid ootavad meistrivõistlustel lisaauhinnad, samad saavad nad osaleda aasta parimate auhinnagalal, klubide karikavõistlustel ning teistel üritustel. ETPF-i tegevust toetavad Triobet, Olympic Casino, Paf ja Unibet. 
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5