Homme toimub Pärnus 24-tunnine pokkerimaraton
  • Maheaatom
  • 19.08.2016

Homme toimub Pärnus 24-tunnine pokkerimaraton

Homme, 20. augustil toimub Pärnus 24 tundi vältav 2 Paari maraton, mile läbiviijaks on samanimeline populaarne pokkeripubi. Maraton koosneb kuuest turniirist, milleks kulub terve ööpäev!

Mis toimus eelmisel korral?

Ürituse eestvedaja Regina Gololobi sõnul korraldatakse 2 Paari maratoni iga kolme aasta järel.

"Esimesel maratonil osales kokku 54 erinevat mängijat, kes olid pärit Pärnust, Rakverest, Tallinnast, Torist, Raplast, Räpinast, Taageperast, Keilast, Jõhvist ja Sindist. Maratoni ehk kõik 6 turniiri läbisid 31 mängijat. Punkte koguti igal turniiril ning maratoni võitis Priit Hansalu, kes tuleb ka sel aastal tiitlit kaitsma. Tollase pokkerimaratoni hümniks oli Survivori „Eye of the Tiger“ ning lisaks pokkeriturniiridele toimusid jooksvalt erinevad meelelahutusmängud: Saku lauajalgpalliturniir, Rummi spinning seltskonnamäng, Jäägermeistri Jämmar & Jämmitari valimused, Battery Beer Pong, Breezeri Õutsi keegel jne. Debüüdi tegi DJ Kati," võttis Regina 2013. aasta turniiri kokku.  

Mis toimub nüüd?

Sarnast formaati järgitakse ka sel aastal - taas mängitakse pokkerit 24 tundi ning osaturniire on kuus. Iga turniiri võitjat ootab eriauhind, mis on pandud välja sponsorite poolt.

Ajakava ning võitja auhind: 

Kell 14:00 - maratoni pokkeriturniir vol1: Seltskonnamängud.ee sünnipäevapakett

Kell 18:00 - maratoni pokkeriturniir vol2: OlyBet Live

Kell 22:00 - maratoni pokkeriturniir vol3: CCCP Põgenemistoad

Kell 02:00 - maratoni pokkeriturniir vol4: Valgeranna Seikluspark

Kell 06:00 - maratoni pokkeriturniir vol5: OlyBet Live

Kell 10:00 - maratoni pokkeriturniir vol6: Perona Bowling

Regina sõnul toimuvad kõik turniirid freezeout-formaadis ning istekohti on kuni 40 mängijale. Turniiridel mängitakse 15 taset, algstäkk on 5000 + lisanupud. "Igal turniiril kogutakse punkte, mis liidetakse kokku ning maratoni võidab mängija kes kogub enim punkte. Sel aastal toome väheke särtsu juurde - kuna turniiri jooksul on kaks 10-minutilist pausi, siis anname enne igat pausile minekut lisapunkte iga laua chipliidrile," ütles Regina. 

Kaasaelajatele ning turniirilt väljakukkujatele pakutakse ohtralt sportlikke & lustlikke meelelahutustegevusi nagu koroona, lauajalka, mölki, penaltiseeriad, turu tsill, fotoseiklus, aardejaht, Uku trip jne. Samuti saab nautida tavapärasest erinevaid toite, avatud on tšill nurk-katusealune baari hoovis väsinud maratoonlastele ning soovi korral saab ka telkida.

Regina.jpgKoos oma elukaaslase Gert Uuetoaga on Regina lahutanud Pärnu pokkerimängijate meelt juba aastaid. Tänu nende entusiasmile ning sõbralikkusele on 2 Paari teenitult Eesti populaarseim pokkeripubi. 

Mis maksab ning kas kohti veel on?

Ürituse osalustasu on 30 eurot. Korraldajate sõnul kohti maratonile veel on ja vabade kohtade olemasolul saab mängida ka üksikuid turniire.

"Kui ei saa või ei jaksa kõiki kuute turnat mängida, pole üldse hullu, sest ikka võib tulla melust osa saama. Kokkuvõttes on 2 Paari Maratoni näol tegemist meie suvelõpu peoga ning eelkõige meelelahutusüritusega. Ehk pokker on küll olulisel kohal aga hea seltskond ikkagi põhiline," lisas Regina. 

NB! Kui sa sel aastal ei osale, siis tea, et järgmine 2 Paari maraton toimub alles 2019. aastal!

Millised on auhinnad?

Iga turniiri peaauhind on vastavalt etapi toetajale & lisaks parimatele joogid 2 Paarilt. Kõik, kes on ostnud/võitnud läbi satika maratoni pileti, osalevad Skamet OÜ suitsuahju loosis (fortuunaks värske tsempion).

Lisaks:

- Kõigile maratoni läbijatele 2 Paari Maraton 2016 meene,

- 2 Paari Maraton 2016 võitjale auhinnakomplekt, mis on kokku pandud 2 Paari, OlyBeti, Thor Steinar, Mairo Toom Photography & Go Takso poolt,

- Parimale naismängijale iluprotseduur Riina Geelküüned poolt,

- Maratoni 2.-6. kohta ootavad auhinnad 2 Paari & OlyBeti poolt.

Vaata lisainfot ürituse Facebooki lehelt. Kontakti saab ka läbi e-maili info@2paari.ee või telefoni teel 56 222 951 (Regina).

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5