Igakuine OlyBet Poker Series toimub nüüd laupäeviti ja pakub rohkem mängurõõmu
  • Jokker.ee
  • 26.01.2017
  • 0

Igakuine OlyBet Poker Series toimub nüüd laupäeviti ja pakub rohkem mängurõõmu

OlyBeti igakuine esindusturniir OlyBet Poker Series (OPS) Tallinnas toimub uuel hooajal laupäeviti ja pakub rohkem mänguruumi. Seitsmenda hooaja avaturniir toimub Olympic Park Casinos sel laupäeval, 28. jaanuaril algusega 15:00 - nagu ikka võitja lahkub uhke klaasist karika ja ca 2500 euroga ning turniiri parimaid ootab 440 euro väärtuses lisaauhindu. Avaturniiri esikolmik ja parim naine saavad ka tasuta pääsme 10. märtsil Olympic Park kasiinos toimuvale peole, kus laval astub üles hiti ''Tuesday'' meister BURAK YETER.

"Reedesed turniirid kippusid minema väga hiliste hommikutundideni ja tihti väsimusest sõlmiti rahaline kokkulepe kõige põnevamas turniiri faasis," kommenteeris OPSi toimumispäeva muutmise vajadusest OlyBeti pokkerimänedžer Herli Olop. "Õhtuti algavatel ühepäevastel turniiridel on raske "Deep Stack" struktuuri pakkuda, kuigi nõudlus nende järgi on, ja lõpus kurnatud nägude asemel peaks aga veri kõige kiiremini voolama," lisas Herli.

Turniiri osalustasu maksab endiselt 110 eurot ning esimese 8 taseme jooksul on võimalus kasutada mitut elu ehk kui algpunktid on miskil põhjusel otsa saanud, siis täiendava sisseostu eest saab täiendava koguse algpunkte, mida sellest aastast antakse 25 000.  Turniiril kehtivad 25-minutilised mängutasemed, mis annavad rohkelt mänguruumi ja jätavad õnnemänguks vähem põhjust.

Uus struktuur võimaldab sügavamat mängu ja re-entry on pigem kaugelt tulnud mängijatele teiseks või kolmandaks õlekõrreks, kuid ei takista ka lahtisemat mängustiili viljeleda. Hea uudis on ka hilinejatele, sest turniiriga saab liituda kuni 9. taseme alguseni ehk umbes kella 19:00-ni.

OPS toimub Tallinnas, Tartus, Pärnus ning neljas Leedu linnas ja ka Riias

16174592_761085870713315_6086349240401911192_n.jpg

Kuigi Eesti pokkerimängijad on harjunud mängima OPS-il peamiselt Tallinnas ja iga kuu esimesel reedel OlyBet Monthly Special nime all Tartus või Pärnus, siis turniir viiakse läbi ka Riias ning neljas Leedu linnas: Vilniuses, Kaunases, Klaipedas ning sellest aastast ka Panevėžys.  Turniiride toimumiskuupäevad leiad vastavale linnale klikates.

Tallinna ja Vilniuse turniiridel on lisaauhindadeks 440 € väärtuses OlyBeti pokkerituppa pileteid:

- 110 € pilet parimale online kvalifitseerujale (last longer ehk kes kõige kauem mängus püsib - vajalik kanda või vähemalt laual nähtaval kohal hoida OlyBeti punast rinnakleepsu, mis antakse kasiino kassas läbi online registreerinud mängijatele koos turniiripiletiga ja boonusena 3 tasuta joogikupongiga).
- 110 € pilet turniiri võitjale
- 22 € pilet teistele finaallaua mängijatele ja ka mullimängijale.

Tartu, Pärnu, Kaunase, Panevėžys ja Klaipeda turniiridel on lisaauhindadeks 220 € väärtuses OlyBeti pokkerituppa pileteid:

- 110 € pilet turniiri võitjale
- 22 € pilet 2-6 koha saavutanud mängijatele

Kvalifitseeru turniiridele läbi online

Turniiridele on võimalus kvalifitseeruda OlyBeti pokkeritoas soodsalt või suisa tasuta alustades mängimist igapäevastelt freerollidelt. Satelliidilt võidetud OPS 110 € piletit saab läbi online turniirile registreerimiseks kasutada kõikides eelpool mainitud linnades (v.a. Riias). Kolmeastmelised satelliitturniirid toimuvad:

  • Freerollid - alamsatelliidi 3.3 € piletile toimuvad iga päev esmaspäevast laupäevani kell 18:00 ning pühapäeviti Freebuy formaadis 16:00.
  • 3.3 € alamsatelliidid (1 rebuy võimalusega) finaalkvalifikatsioon piletile toimuvad esmaspäevast laupäevani kell 20:00 ning pühapäeviti 18:00. Iga päev on garanteeritud viis 22 € piletit.
  • 22 € freezeout finaaalkvalifikatsioonid toimuvad 110 € garanteeritud piletiga kolmapäeviti ning pühapäeviti on mängus vähemalt 5 piletit. 

OPS-ticket-2017.jpg


KUI SUL POLE VEEL OLYBETIS KONTOT, siis pokkerikonto avamisel saad:


+ OlyBeti konto avamisel kasutades boonuskoodi JOKKER
1) Ava konto OlyBeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta boonuskoodi JOKKER
3) OlyBet kannab Sinu kontole TASUTA 10 EUROT kasiinoraha
Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker