Juuli OlyBet Mystery Bountyl oli hinnaliste bountyde sadu
 • Jokker.ee
 • 17.07.2022

Juuli OlyBet Mystery Bountyl oli hinnaliste bountyde sadu

Juuli OlyBet Mystery Bounty turniiri võitis kogenud pokkerimängija Masoud "Masse" Mohammadi. Loosikastist püüti välja mitmed magusad pearahad, ent peaauhind jäi seegi kord omanikuta. 

Laupäeval, 16. juulil peeti maha järjekordne lõbus OlyBet Mystery Bounty pokkeriturniir, kus osales rekordarv mängijaid - tervelt 83. Alustati kuuel laual, kuid paar tundi pärast turniiri algust õnnestus avada veel seitsmeski laud, mis jäi avatuks kuni hilise registreerumise lõpuni. Sama kaua, 8. tasemel lõpuni, sai teha ka piiramatult re-entreyd, ning seda võimalust kasutati kokku 39 korral. Nii paisus auhinnapank 8967 euro suuruseks, mis on samuti sellel turniirisarjal seninägematu. Auhinnafond jagunes 12 parima mängija vahel ja eriauhindu ega -loosimisi seekord läbi ei viidud. 

Sellest hoolimata pakkus palju elevust pearahade loosikast, mille juurde jõudsid vähemalt korra enamik turniiril osalenutest. Paolo Bortolon oli esimene mängija, kellel õnnestus saada üle 25 euro. Tema saagiks jäi 150 eurot. Mitmeid ja mitmeid kordi oli loosikasti juurde asja Hispaania lipu äll mängivatel noortel netipokeristidel. Kord sai üks neist samuti 150 eurot, kuid ülejäänud pidid leppima 25 euroga. See-eest oli neid 25-euroseid kordi palju. 

Esimese suure tabamuse sai Raigo Leinberg, kes polnud enne laupäeva ühelgi pokkeriturniiril osalenud 3 aastat. Kuigi bountysid sai ta lõpuks mitu, jäi laeks 500-eurone loosipilet. Tervelt 200 eurot suutsid välja võtta veel kolm mängijat, nende seas ka Masse, kes oli selleks hetkeks küll juba mitmendal katsel, kuid kindlalt esikoha konkurentsis. Suurima saagi sai aga leedulane Marijus Vaiginas, kes fishis välja 1500-eurose bounty. Nüüd on neid loosikastis alles kuus. Seltsiks veel õnneks ka 5000-eurone peaauhind.

Päris mitu mängijat olid turniirile jõudnud täiesti tasuta. Kõige säravam freerollija oli kindlasti Kristi Kirs, kes võitis pileti FB loosimänguga. Ise ei oleks ta end nii kallile turniirile sisse ostnud, kuid nentis, et tasuta pääse võttis pinged maha ja nii sai ta lahtisemalt mängida. Kokkuvõttes lõpetas Kristi õhtu parima naismängijana 9. kohal ja teenis saavutuse eest 260 eurot. Lisaks realiseeris ta ära terve hunniku bountysid. Ühe pileti lubas enda eest välja tõmmata autojuhi rollis olnud Mairo Toomil. Mehel oli õnne, sest tema pileti väärtus oli tervelt 250 eurot. Bensiiniraha sai selle eest kenasti klatitud. 

Teine ja veelgi edukaim freerollija oli aga Sander Ivarinen, kes ei pidanud turniiril osalemise eest sentigi raha välja käima, kuid vale oleks öelda, et pileti nimel pingutada ei tulnud. Sandri pääse pärines discgolfi võistluselt, mille sponsor oli OlyBet. Pääsme nimel pidi Sander 24 tundi järjest discgolfi mängima, kõndides selle pingutuse käigus maha üle 70 kilomeetri ja tabades mitusadat korvi. "Mulle meeldib nii vaimne kui füüsiline eneseületus," kinnitas Sander, kes jõudis turniiril lõpuks TOP 3 sekka ja viis endaga 1210 eurot auhinnaraha. Lisandusid bountyde eest teenitud rahasummad. 

Heads up oli aga Masoud "Masse" Mohammadi ja Läti päritolu Raimonds Apse päralt. Tükk aega kestsid ka esikolmiku vahel rahakokkuleppe läbirääkimised, kuhu kaasati isegi eraldi raamatupidaja (rollis Paolo Bortolon), kuid et ükski "finantseksperdi" välja pakutud lahendustest kaubaks ei läinud, mängiti lõputi. Lõplik otsus tuli suurima stäkiga Masselt, kes teatas, et soovib heads upi mängimise kogemust ja nii diil liiva jooksiski. Masse soov täitus vaid osaliselt. Ta jõudis küll heads uppi, aga soovitud kogemus jäi saamata, sest duell kestis vaid kahe jaotuse jagu. Raimondsile kuulus 2. koha eest 1680 eurot, Masse teenis aga magusad 2597 eurot.

Rahakohtadele tulnute seast väärib esile tõstmist kindlasti Rain Mölderkivi, kes lõpetas 5. kohal, kuid sai lisaks auhinnarahale 580 eurot veel mitu 25-eurost ja lõpuks ka ühe 500-eurose bounty

Kui soovid turniiri sündmustega lähemalt tutvuda, loe läbi kohapeal valminud live-blogi

OlyBet Mystery Bounty 16.07.2022: €150 No Limit Holdem unlimited re-entry (83 osalejat, 39 re-entryt):

 1. koht Masoud Mirza Mohammadi - 2597 €
 2. koht Raimonds Apse - 1680 €
 3. koht Sander Ivarinen - 1210 €
 4. koht Jimenez Sanches -  850 €
 5.  koht Rain Mölderkivi - 580 €
 6.  koht Martin Toomas Lehesalu - 470 €
 7.  koht Helari Tamm - 360 €
 8.  koht Allan Arjut - 300 €
 9. koht Kristi Kirs - 260 €
 10.  koht Madis Ormisson -  230 €
 11. koht Tatjana Vinogradova - 220 €
 12. koht Ruben Rahumägi - 210 €

Järgmine OlyBet Mystery Bounty turniir mängitakse juba 6. augustil. Tasub kindlasti osaleda, sest kõige magusam auhind, 5000 eurot väärt pearaha ootab õnnelikku omanikku endiselt loosikastis. 

Tahad soodsalt turniirile pääseda?

Siis mängi satelliitturniire OlyBeti pokkeritoas. Need toimuvad esmaspäevast laupäevani.

Kell 20.00 toimub 11-eurone kvalifikatsioon

Kell 21.00 toimub 22-eurone kvalifikatsioon

Päev enne live turniiri toimub ka 22-eurone erikvalifikatsioon, kus on garanteeritud 3x150 € piletit.

MINE MÄNGIMA!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5