Juunis on OlyBeti kasiinos viis boonust, igaühega kaasnevad ka tasuta keerutused
  • Jokker.ee
  • 02.06.2016

Juunis on OlyBeti kasiinos viis boonust, igaühega kaasnevad ka tasuta keerutused

OlyBeti veebikasiino pakub oma mängijatele juunis viite erinevat boonust. Kõik boonused kehtivad kindlatel ajavahemikel ning nendele lisanduvad ka tasuta keerutused. Kokku võib juuni jooksul saada kuni 700 eurot boonust ning 500 tasuta keerutust. 

Boonuste ja tasuta keerutuste saamiseks tuleb kasutada etteantud boonuskoodi õigel ajavahemikul vastavalt skeemile. Boonuskoodi võib kasutada korduvalt kuni perioodi maksimaalse summa täitumiseni.

Untitled.jpg

Boonus lisatakse sissemaksele ning sissemakse muutub boonusrahaks. Sellisele boonusrahale kehtib läbimängimise kohustus 50x lisandunud boonuse summast. Peale läbimängimise kohustuse lõppemist muutub kogu summa pärisrahaks.

Samuti saab lisaks sissemakseboonusele igal perioodil ka kuni 100 tasuta keerutust. 100 tasuta keerutust antakse juhul, kui etteantud perioodi jooksul tehakse kvalifitseeruvaid sissemakseid maksimaalses võimalikus ulatuses. Kui sissemakse on maksimumist väiksem, antakse tasuta keerutusi proportsionaalselt tehtud sissemaksete summaga. 

Näide: Mängija teeb 7. juunil 40-eurose deposiidi, kasutades boonuskoodi Hendrix ning 8. juunil 60-eurose deposiidi sama boonuskoodiga. Kuna selle vahemikus boonus on 50% kuni €100 (maksimum deposiidi summa 200 eurot), siis saab mängija 50 eurot boonust ning 50 tasuta keerutust

Tasuta keerutused lisatakse iga perioodi lõppemisel ühel korral, perioodile järgneval esmaspäeval hiljemalt kell 17:00Tasuta keerutustest saadud võitudele läbimängimise kohustust ei kaasne ning kõik võimalikud võidud kantakse mängijate kontodele pärisrahas. 

NB! Aktiivse boonuse ajal võib mängida ainult panustega kuni 20% lisatud boonuse summast. Vastast olukorda võib OlyBet lugeda boonuse kuritarvitamiseks ning annab õiguse võidud tühistada.

Liitumine OlyBeti online-kasiinoga läbi Jokker.ee linkide ning boonuskoodi JOKKER kasutamine tagab TASUTA 10 EUROT, mida  võib kasutada mistahes kasiinomängude mängimiseks. Lisaks sellele pakub OlyBet oma uutele klientidele 100% kuni €200 esimese deposiidi boonust, olemasolevad mängijad saavad aga igakuise boonuse kuni €350. 

Nii riskivaba kapitali, liitumis- kui lojaalsusboonust saab kasutada koheselt, kuid raha väljakandmiseks tuleb boonusumma vähemalt 50 korda (Blackjackis 1000) läbi mängida. Boonusraha läbimängimiseks on aega 30 päeva juhul kui ei ole öeldud teisiti. Boonused ei laiene ühelegi ruleti ja videopokkeri mängule ega duubeldamisele.

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5