Ka aastal 2020: Coolbet annab uutele klientidele 50-eurose riskivaba panuse
  • Jokker.ee
  • 12.02.2020

Ka aastal 2020: Coolbet annab uutele klientidele 50-eurose riskivaba panuse

Eelmisel aastal menukaks osutunud Coolbeti tasuta ralliboonuse pakkumine jätkub ka sel aastal - uusi kliente ootab 50 eurone riskivaba panus!

Ralliboonuse saavad kõik uued Eesti kliendid, kes avavad konto ajavahemikus 22. jaanuar - 11. november 2019 50-eurose riskivaba panuse WRC-le! 

Boonuse aktiveerimiseks tuleb pärast konto avamist sisestada lehel Minu Konto > Boonused boonuskood "WRC50".


Riskivaba panuse saad teha vaid ühel korral (summas kuni 50 eurot) ning see tuleb teha Sinu oma rahaga. Selleks tee oma valik ning kinnita panus, tehes ühtlasi ennustuspiletil kasti "Riskivaba panus" linnukese.  

Kui panus võidab, siis teenid võidu vastavalt panuse koefitsiendile. Kaotuse puhul makstakse see aga kuni 50 € ulatuses. Puuduvad täiendavad läbimängimise nõuded.

Pea meeles, et selle boonuse võtmise järel ei saa kasutada teisi Coolbeti uue mängija (läbimängimise nõudega) deposiitboonuseid! 

Kuidas boonus toimib? Näiteks panustad Sa 50 eurot koefiga 2.25, et Ott Tänak võidab Argetiina ralli. Juhul, kui Ott võidab Argentiina ralli, teenid Sa 62,50 eurot netotulu (50x2,25-50), kuid kui Otil see ei õnnestu, makstakse Sulle 50 eurot tagasi. Viimasel juhul Sa küll ei võida midagi, kuid Sul pole ka võimalus midagi kaotada!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5