Kiilaks aetud pokkeriproff Oskar Ojaveer läheb revanši järele
  • Jokker.ee
  • 11.03.2023

Kiilaks aetud pokkeriproff Oskar Ojaveer läheb revanši järele

Pühapäeval, 12. märtsil kulmineerub Optibeti pokkeritoas toimunud põnev väljakutse "Võida või Sure", kus kaks pokkeriproffi võistlevad omavahel telekaamerate ees.

Viimases võistluses lähevad omavahel vastamisi Gatis Reigass ja meie Oskar Ojaveer (pildil). Samad mehed on korra omavahel ka kohtunud, tookord jäi peale lõunanaaber. 

Mõlemad mehed mängivad samu turniire ning hiljem võrdlevad oma tulemusi. Kes võitis sessiooni jooksul rohkem raha, teenib ühe punkti ning õiguse duellis alla jäänud konkurenti "karistada". Valida saab ühe karistuse, mis on lahedad, kuid ka päris karmid.

Nii karistas Gatis Oskarit eelmise kaotuse ees pea kiilaks ajamisega, mida Oskar järgmise striimi ajal ka kohusetundlikult telekaamerate ees tegi. Nüüd on meie mehel võimalus revanš võtta...või ka uuesti kaotada. Karistuseks võib olla näiteks kodututega joomine, laulmine või naisteriietes esinemine...seega ei midagi meeldivat!

Striim algab pühapäevalel kell 17:00 ning selle jälgimiseks ava Optibeti Twitch kanal. Striimide toimumise ajal toimuvad ka "Win or Die Optibet Challenge" turniirid Optibetis. Neist igaühele lisab Optibet 109 $ pileti ning striimerite väljalööjaid ootavad 11-dollarilised piletid. Võimalik, et mängu tuleb ka lisaauhindu!

Tutvu Eestis ainsana PartyPoker võrgustikus tegutseva Optibeti pokkeritoa ülevaatega. Mängu alustamiseks liitu Optibetiga!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5