Mais Optibetis - suur turniirifestival + palju eksklusiivseid pakkumisi
  • Jokker.ee
  • 01.05.2021

Mais Optibetis - suur turniirifestival + palju eksklusiivseid pakkumisi

Mais võõrustab Optibet suurt iPoker võrgustiku turniirifestivali May Poker Series, pakkudes oma mängijatele sealhulgas ka eksklusiivseid lisaauhindu. Selgub Eesti - Läti pokkeriliiga võitja ning mõistagi ei saa läbi ka tavapärased Optibeti eridiilid, mis on iseäranis kasulikud just nn. "väikestele mängijatele". 

Pane tähele, et uusi Optibet Poker mängijaid ootab endiselt 200% kuni 2000 € tervitusboonus ning kuni 55%-line cashback!

May Poker Series - 1,5 miljonit garanteeritud!
7.-16. mail toimub iPokeris võrguülene 67 turniirist koosnev suurfestival May Poker Series, mille kogugarantii on koguni 1,5 miljonit eurot. Kavas on turniire väga erineva bankrolliga mängijatele ning mõistagi saab neile kõigile kvalifitseeruda ka läbi 3. mail algavate satelliitide. 

Festivali raames on võimalik täita ülesandeid ning lunastada pileteid 17. mail toimuvatele 1000 € freerollidele. 
- Satelliitide missioon: Mängi vähemalt kolmel satelliitidel
- Põhiturniiride missioon: Mängi vähemalt kolmel May Series põhiturniiril
- Väljalöömise missioon: Löö välja vähemalt kaks mängijat
- Punktimissioon: Teeni vähemalt 500 VIP punkti ja saa 10 € May Series pilet

Sellel turniirifestivalil võid Sa osaleda kül läbi kõigi iPoker tubade, kuid ainult Optibetis mängides võtad osa iganädalasest King Leaderboards edetabelist, mille väärtus on 1000 eurot nädalas. 

May Poker Series väike.png
Selgub Eesti-Läti pokkeriliiga võitja
2. mail selgub Optibetis juba veebruaris alanud Eesti - Läti pokkeriliiga (ametlik nimi Latvian Online Poker League ehk LOPL) võitja. Kolm esimest mahuvad 10 punkti sekka (nende seas ka üks eestlane), seega pole võitja veel kaugeltki selgunud. 

Ja miks? Sest 2. mail kell 20:00 algaval 50-eurose osalustasuga 2000 € GTD No Limit Holdem turniiril on mängus topeltpunktid ning võitjat ootab koguni 24 punkti. Mängus pole seega ainuüksi finaalturniiri korralik auhinnagarantii, kaks 100-eurost pearaha (kasutajate "EstJesus" ja "Optibetpoker" esimese elimineerimise eest), vaid ka võimsad auhinnad (tipptehnika + vähemalt 100-eurosed turniiripiletid) pokkeriliiga üldarvestuse 7 parimale mängijale. 

Finaalturniir kantakse üle WIN TV-s toimuvas pokkerisaates, mis saab olema tavapäraselt lõbus ning meeleolukas, pakkudes mitmeid auhinnamänge ja freerolle. Turniirile saad kvalifitseeruda läbi 2. mail kell 16:00 algava satika, mille sisseost on kõigest 1 euro, kuid vähemalt 5 piletit on garanteeritud!

Igal nädalal 500 € parimatele turnamängijatele, May Poker Series ajal kahekordsed auhinnad!
Optibeti eksklusiivne turniiriedetabel King Leaderboards pakub head lisaväärtust turniirimängijatele ning võimaldab võita igal nädalal oma osa 500 eurost. Kampaanias osalemiseks ära unusta sellega esmalt liituda! Seejärel mängi esmaspäevast kuni laupäevani turniire ning teeni punkte, mida saad järgnevalt:

* Iga osalustasuks makstud euro annab ühe punkti,

* Jõua turniiril 25 parima sekka ning saa punkte valemi 1000*(1/n) põhjal, kus n = Sinu koht turniiril,

* Jõua finaallauda ning saa topeltpunkte.

Arvesse lähevad järgmised turniirid:

Kell 18:00 - €1,500 GTD Bounty Hunter 

Kell 19:00 - €3,000 GTD Bounty Hunter

Kell 20:00 - €5,000 GTD Bounty Hunter

Kell 20:00 - €3,000 GTD Bounty Hunter

Kell 21:00 - €5,000 GTD Bounty Hunter

Kell 21:15 - €3,000 GTD Bounty Hunter

Kell 21:30 - €15,000 Fists of Fury 

Kell 22:00 - €10,000 Fists of Fury

Kell 22:00 - The Main Sweat €12,500 GTD

Kell 23:00 - €7,500 Fists of Fury

Kell 23:30 - Second Chance €7,500 GTD

Edetabeli 50 parimat teenivad erinevaid turniiripileteid väärtusega 1-100 €. Võidetud pileteid võib kasutada 30 päeva jooksul mängija poolt vabalt valitud turniiridel osalemiseks. 

NB! May Poker Series ajal lähevad arvesse selle turniiriseeria raames toimuvad turniirid ning auhinnad on kahekordsed. See on erakordselt hea põhjust osaleda May Poker Series turniiridel just Optibeti pokkeritoas.

VÕTA OPTIBETIS KUNI 55% CASHBACK!

Jälgi Optibeti striime!

Optibetis mängimist saab nautida tänu pokkeritoa esindusmängija Rauno "estonianjesus" Tahvonen, kes aitab ka teistel pokkeris tugevaks saada. Ava Rauno Twitch'i kanal, jälgi mehe ülekandeid, õpi ka küsi nõu. Enamasti jagatakse vaatajatele ka väärt kraami, näiteks tasuta turniiripileteid. 

Lisaks Raunole on Optibeti tiimis Läti pokkeriproff Gatis Reigass ning üsna sageli võib Optibetis näha mängimas ka väga populaarset ning aktiivset Eesti striimerit Oskar "deckflow" Ojaveeri. Kui Sulle endale meeldib oma mänge striimida ning Sul on ka jälgijaid, siis võimaldab Optibet Sul lisaraha teenida. Võta ühendust Optibeti pokkerimänedžeri Max Gorbachiga või kirjuta Optibeti klienditoele aadressil support@optibet.ee. Võid teenida kuni 2500 eurot kuus!

Lahenda pusle ja võida kuni 1000 eurot
Mai jooksul võid teenida täiendavaid rahalisi auhindu, avades pokkeritoa lobbys missioonid ning liitudes seal kampaaniaga "Card Collector". 

Seejärel näed, milliseid kaarte on koguda vaja ning võidki uljalt mängima asuda. Iga päev on võimalik lahendada neli puslet, millest esimese kolme lahendamise eest teenid ühe, neljanda eest aga kaks kraapekaarti. Esimene pusle on seejuures väga lihtne, piisab vaid ühest kaardikombinatsioonist.

Pane tähele, et:
1) kaarte saab koguda ainult Twister SNG-turniiridel (alates 5 € sisseostust) ja NLH laudades (limiidid alates 0.05 €/ 0.10 €, v.a. heads-up). 
2) Pusletüki saamiseks tuleb käsi võita (pole vahet, kas enne või pärast floppi)!

Pusle lahendamise eest saadud kraapekaardiga võid võita 0,50 € turniiripileti või kuni 1000-eurose rahalisi auhinna. Iga kraapekaart toob alati ühe võidu!

Card Collector.jpg

Jack of Spades - lihtsalt mängi ja saa iga päev 5 eurot

Superhea kampaania kõikidele madalaid panuseid armastavatele mängijatele! Mängi mikropanustega rahalaudades vähemalt 500 kätt ning saa 5 eurot puhtalt kätte. Hinnanguliselt tähendab see enam kui 50%-list lisa-rakebacki ning seda saab iga päev!

Arvesse lähevad vaid ülimadalad No Limit Hold’em lauad, mille ülemine limiit on 0.10 €/0.20 €. Pane tähele, et reiki arvestatakse juhul kui avatud on vähemalt flop ja panga suurus vähemalt 15 senti. Boonuse kasutamiseks tuleb teha pokkeri lobbys opt-in. 

Jack of Spades.jpg

Jõua finaallauda ja keeruta õnneratast
Nagu kõikjal mujal, toimuvad ka iPoker võrgustiku suurimad turniirid just pühapäeval. Korralikud garantiid, palju mängijaid ning mõnus action - seda kõike täiesti taskukohaste sisseostude eest. 

Kui osaled järgmistel turniiridel läbi Optibeti pokkeritoa ning jõuad finaallauda, siis pääsed keerutama õnneratast, kus võidad turniiripileti vahemikus 1-100 eurot. Arvesse lähevad järgmised turniirid:

Pühapäeva turniirid ipoker.jpg
Ja pane nüüd tähele! Kui peaksid nendel või mistahes teistel, vähemalt 5-eurose sissostuga regulaarsetel turniiridel turniiridel mulliks jääma (muidugi tingimusel, et mängisid neid Optibetis), siis saad samuti õnneratast keerutada ning võita raha või pokkeripileteid! 

Iganädalased 200 € freerollid
Sel aastal annab Optibet täiesti niisama NELI PILETIT igal reedel kell 19:00 (Eesti aja järgi) algavatele eksklusiivsetele 200 € freerollidele. Pileteid saavad ka Optibeti püsimängijad, kes liituvad freerollide missiooniga (teevad opt-in) ning täidavad iganädalasi ülesandeid: 
1) Mängi 5 SNG turniiri, mille sisseost on vähemalt 5 €
2) Mängi nädala jooksul 10 üldist mitmelauaturniiri (scheduled tournaments)
3) Mängi 8 Twisterit, mille sisseost on 5 € või rohkem

Missioonide täitmiseks on aega esmaspäevast pühapäevani. Pileti saad pärast igat lõpetatud missiooni. Milleks on aga ühe freerolli jaoks vaja KOLME piletit? Sest Sa võid kasutada neid pileteid nii re-entry tegemiseks samale freerollile kui ka osalemiseks järgmistel nädalatel. Pea vaid meeles, et teenitud piletid aeguvad 30 päevaga. 

200 freerolls.jpg
Võida sadu tuhandeid vaid ühe euroga!

iPoker võrgustiku Twister-kiirturniirid on ühtviisi populaarsed nii Baltikumi kui Põhjamaade pokkerimängijate seas, sest võimaldavad kõigest ühe euroga Age of Gods Ultimate Power Jackpot kätte saada!

Age of The Gods on Playtechi poolt loodud menukas slotimängude seeria, mille Jackpotte saavad lisaks slotisõpradele jahtida ka pokkerimängijad. Selleks tuleb lihtsalt avada Optibeti pokkeritarkvara, sealt edasi Twister ning registreeruda 1,5 või 10-eurose sisseostuga Age of The Gods kiirturniirile. 

Tavapäraselt kolme mängijaga kiirturniiri alguses loositakse auhind ning kui Sul tõeliselt veab, võid saada kätte ühe neljast Age of Gods Jackpotist, mis algavad vastavalt 50, 500, 5000 ja 100 000 eurost. Neist suurim - Ultimate Power Jackpot - võib küündida aga juba tohututesse kõrgustesse ning on olnud ka üle miljoni euro!

Lisaks toimub iPoker võrgustikus ka iganädalane Twisteri ralli, mille auhinnafondis on 8050 EUROT + 4450 € väärtuses Twisteri pileteid. Punkte saab Twisteri turniiridel osalemise eest (mida kõrgem sisseost, seda rohkem punkte), turniirivõidu korral teenid aga topeltpunktid. Auhindu jagub iga nädala 250 parimale!

Optibet Twister.jpg

Tervitusboonus 200% kuni 2000 €

Optibeti cashback-süsteem on väga lihtne ja arusaadav. Sinu cashbacki protsendi määrab 100% ulatuses käive, mitte loosiõnn, oskused või mängutaktika. 
See boonus on jagatud kahte osasse:
1) 200 % kuni 800 € boonus (ajalimiit 60 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 2 eurot boonust (tinglikult 20% cashbacki)
2) 200% kuni 1200 € boonus (ajalimiit 90 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 1 euro boonust (tinglikult 10% cashbacki)

Pane tähele, et tervitusboonuse saamiseks tuleb vajutada “Opt-in” ning tervitusboonust saab kasutada vaid korra. Eriti oluline: Tervitusboonus lisandub tavapärasele cashbackile ning muudest boonustest saadud hüvedele. See tähendab, et iPokeris saab teenida kokku koguni kuni 55%-list cashbacki!

Cashback, mis ei sõltu Sinu oskustest ega õnnest
Optibeti cashback-süsteem on väga lihtne ja arusaadav. Sinu cashbacki protsendi määrab 100% ulatuses käive, mitte loosiõnn, oskused või mängutaktika. 

Kõik mängijad alustavad tasemelt "Jack" ning saavad iga reigitud 1 euro eest 10 VIP-punkti. Jõudes järgmisele tasemele, kehtib VIP-punktide kordistaja, mis suurendab ka rakebacki. 750 euro tasumine reigiks tagab mängutaseme "Joker", mis toob sisse juba 35% rakebacki. Sellele lisanduvad teiste kampaaniate käigus teenitud võimalikud hüved ja auhinnad!
 
Iga 100 VIP-punkti eest saab mängija 1 € pärisraha ning enda progressi saad jälgida pokkerikliendis, valides "Minu konto" > "VIP". Oma taseme hoidmiseks pead koguma igal kuul sama koguse punkte, vastasel juhul taset langetatakse. Punkte hoitakse kontol täpselt 12 kuud. 

Cashback.jpg

Kokkuvõttes: arvestus on contributed-põhine ja põhineb iga mängija poolt makstud reaalsel reigil. See tähendab, et "fishe" ei kohelda paremini kui häid mängijaid (mida praktiseerivad hetkel mitmed pokkeritoad).

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5