Striimer Rauno Tahvonen alustab HU väljakutset ja lubab tasuta õppevideosid!
  • Jokker.ee
  • 20.05.2020

Striimer Rauno Tahvonen alustab HU väljakutset ja lubab tasuta õppevideosid!

Küllap olete juba ammu kuulnud Kanadas resideeruvast Eesti pokkeriprofist Rauno Tahvonenist, kel on arvukalt fänne nii Eestis kui mujal maailmas?

Alates möödunud aasta novembrist töötab Rauno Optibeti pokkeritoa heaks ning striimib iga nädalal kolm-neli korda oma mängimist. Pea alati toimub striim pühapäeviti, muud nädalapäevad aga üldiselt varieeruvad. Enamasti algab striim Eesti aja järgi kell 19:30 ning neid saab jälgida keskkonnas https://www.twitch.tv/estonianjesus. Hoia silma peal!

Sel nädalal on kavas üks oluline uuendus. Juba täna (20. mail) kell 19:30 algavad esimesed Heads-Up väljakutsed. "Twitchi vaatajad teenivad vaatamise eest punkte ja neid saab kasutada nn. poes erinevate toodete soetamiseks. Olgu selleks siis minu heads-up duellile kutsumine või mind kätekõverdusi tegema panemine. Ei taha ju, et mu käed näeksid välja nagu Lex Veldhuisil," naerab Rauno. 

Igakuiselt antakse Rauno striimis ära 240 dollari väärtuses turniiriraha. Heads-Up challenge võitja teenib T$10, kui aga võidab Rauno, läheb see kommuunile auhindadeks. Praegu on juba 6 heads up turniiri ootejärekorras ning mängijate huvi on elav.

SIIT LEIAD OPTIBETI PARIMAD PAKKUMISED MAIS 2019 

Turniiriraha (T$) saab kasutada sisseostudeks pokkeriturniiridel või teiste mängijate osakute ostmiseks läbi steikingu. Kui endal mängu tuju pole, siis saab alati „actionit osta”.

Rauno on uhke, et tema kommuun on tasapisi kasvanud. Discourdi grupis on paarkümmend liiget, seal arutatakse pokkeri strateegiat ning räägitakse elust/olust. Grupiga liitumiseks klikkige sellel lingil

"Pokkerimängijana ei saa salata, et õppida ja arendada tuleb ennast pidevalt. Seega otsutasin, et iga nädal annan ära ka ühe tasuta pokkeri koolituse ühele oma subrscriberitele (striimi vaataja, kes toetab igakuiselt Raunot 5 euroga). Maiuspalaks võin öelda, et õige pea on esimene eestikeelne turniiripokkeri õppevideo Youtube'is maandumas ning edaspidi hakkab neid tulema nii inglise kui ka kodumaa keeles," lubab Rauno. "Selles mõttes on äge, et meil on kommuunis nii eestlasi kui välismaalasi. Teretulnud on suhtlemine nii inglise keeles kui ka eesti keeles. Grupis on nii vanemaid hobimängijaid, tõsiseid elukutselisi mängijaid kui ka nooremaid tegijaid. Värvikirev nagu pokkerikommuun olema peaks. Parim viis minuga ühenduse võtmiseks on discord või Facebook. Üldine striimiga seotud jutt, olgu selleks järgmise nädala mängukava või ühisliiga loomine, toimub Discordi grupis. Nii, et julgelt tulge punti ja teeme juttu," kutsub Rauno.

Optibeti pokkerituba teatas küll sel esmaspäeval, et juuni jooksul kolitakse ümber iPoker'isse, kuid hetkel jätkub kogu action endiselt GG-võrgustikus. Kehtivad kõik varasemalt reklaamitud hüved kuni 100% cashbackiga!

Optibet_sport-casino_768x420.jpg

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5