Optibeti pokkeritoa eripakkumised 2020. aasta mais
  • Jokker.ee
  • 11.05.2020
  • 0

Optibeti pokkeritoa eripakkumised 2020. aasta mais

Optibeti pokkerituba keskendub mais peaasjalikult rahamängudele ja väiksematele turniiridele, mis sobivad endiselt hästi boonuste läbimängimiseks ning kuni 100% cashbacki saamiseks.

Asu mängima!

"Spin & Gold" iganädalane 100 000 $ edetabel

Juhuslike auhindade ning Jackpottide-põhist kiirpokkerit loetakse netipokkeri tulevikuks ning selles mänguformaadis on kerkinud juba esile ka esimesed Eesti tipud!

Hiljuti käivitas oma kiirpokkeri ka Optibet. Spin & Gold turniirid viiakse läbi tavapäraselt kolme mängijaga ning iga miniturniiri võitja saab oma algpanuse kuni 12 000-kordistada. See tähendab, et hea õnne korral on võimalik võita üheltainsalt turniirilt koguni 600 000 dollarit! Turniiriide sisseostud on seejuures vastavalt 1, 5, 20 ja 50 dollarit.  

Erilist põnevust mängule aga 100 000-dollariline iganädalane edetabel. 

Igal turniiril osalemise eest saab mängija "kulda". Saadava saadava "kulla" hulk sõltub seejuures mängija kohast turniiril ning turniiri sisseostust. Eriti tulus on mängida nädalavahetusel, sest laupäeval on punktid 1,5- ja pühapäeval 2-kordsed

Mida rohkem nädala jooksul kulda "kaevandad", seda kõrgemale ka edetabelis tõused. Arvestust peetakse kuuel erineval tasemel ning auhindu jagub iga taseme 30-100 edukaimale punktikogujale. Igal mängijal on õigus osaleda ükskõik kui mitmes edetabelis ning kokku läheb jagamisele 100 000 dollarit boonusraha IGAL NÄDALAL!

Iga päev 20 000 dollarit lisaraha Ru$h & Ca$h sõpradele 

Kiire mäng on Optibetis in! Lisaks Spin & Gold turniiridele leiavad tegevust ka rahamängijaid erilises Ru$h & Ca$h formaadis. Ajavahemikus 1.-31. mai premeeritakse aktiivsemaid Ru$h & Ca$h mängijaid kopsakate auhindadega.

Kui eelnevatel kuudel jagati auhindu iganädalaselt, siis sarnaselt aprillile on reigirallid igapäevased, kuid senise 15 000 dollari asemel läheb loosi koguni 20 000 dollarit päevas - seda absoluutselt alati  esmaspäevast pühapäevani! Sul ei tule teha midagi muud, kui mängida Ru$h & Ca$h rahalaudades Sulle sobiva(te)l taseme(te)l.

Iga reigiks makstud 0,01 $ eest saad ühe punkti, eraldi registreeruda (teha opt-in) pole kuskil vaja. Iga päev on ka happy hour (05:00-07:00 Eesti aja järgi), mil saab topeltpunkte. Ja mitte ainult - tavapäraselt toimuvad Ru$h & Ca$h laudades rahasajud. 

Iga päeva lõpus premeeritakse iga mängutaseme edukamaid punktikogujaid (kokku 7 taset, võid võita ka enam kui ühel tasemel) lisarahaga. Tea sedagi, et Ru$h & Ca$h laudades kogutud punktid lähevad ka muidu asja ette ning nende eest makstakse Sulle läbi Kalabistroo programmi korraliku, kuni 100%-list cashbacki!

RushCash.jpg

All-in or fold igapäevane superpromo jätkub: mängi 100 jaotust ja saa 1 buy-in kauba peale!

All-in or Fold (AoF) on eelkõige asiaatidele mõeldud erakordselt terav mänguformaat, milles proovivad siiski vahel kätt ka kõik teised mängijad, eestlased nende hulgas.

Ka maikuus jätkuva kampaania käigus puistatakse kõikidele aktiivsetele mängijatele raha ning süsteem on väga lihtne: igaüks, kes mängib päevas vähemalt 100 kätt AoF laudades, teenib täiesti niisama 1 buy-in'i. Ja nii iga päev!

Samaaegselt saab saab AoF laudades osaleda ka n.ö. bingopokkeri väljakutsetes, Holdemis on piiriks 50, Omahas aga 20 kätt. Bingopokkerist võite pikemalt lugeda siit. Tasub teada, et AoF mängudes on kokku 7 erinevat limiiti vahemikus 0,10$/0,25$ kuni 5$/10$.

GG Masters - $500 000 GTD igal pühapäeval

Igal pühapäeval kell 20:00 (Eesti aja järgi) algab Optibetis magus 500-tuhande dollarilise garantiiga suurturniir GG Masters, kus tekib sageli overlay. See turniiri on eestlaste seas väga populaarne - erinevaid osalejaid on alati üle 50.

GG Mastersi sisseost on jätkuvalt 150 dollarit (umbes 135 eurot) ning tegemist on puhtakujulise freezout'iga, kust puuduvad re-buy või re-entry võimalused. Algstäkk 10 000, esimesed tasemed 25/50 (200xBB) ja vältavad igaüks 15 minutit. Hiline registeerimine on võimalik 3 tunni jooksul. Kvalifitseeruda saab läbi online-satikate, mis on kahel tasemel  - vastavalt 1,50$ ja 15$. 

Näita oma oskusi Optibeti pokkeritoas!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker