Optibet Poker lahkub juunis GG-võrgustikust ning alustab koostööd iPoker'iga
  • Jokker.ee
  • 18.05.2020

Optibet Poker lahkub juunis GG-võrgustikust ning alustab koostööd iPoker'iga

Mullu juunis Eestisse maailma suurima pokkerivõrgustiku Good Game Network (GG) toonud Optibet andis teada, et nende teed GG-võrgustikuga lähevad peagi lahku.

Tänastel andmetel lahkub Optibet GG-võrgustikust hiljemalt 2020. aasta 30. juuniks ning on juba löönud käed Playtechiga, jätkates peatselt tegutsemist iPoker võrgustikus. 

Pokerscouti andmetel jääb iPoker mängijate arvult küll selgelt GG-võrgustikule alla, kuid on endisest MPN-ist jällegi oluliselt üle. Kuna iPokeriga liitub peatselt palju teisigi pokkeritubasid (sealhulgas Betsafe, Paf ja Coolbet), loodetakse sellele üheskoos taas hoog sisse anda.  

VAATA OPTIBETI MAI PAKKUMISI SIIN

Koos Optibetiga liitub iPokeriga ka samale kontsernile kuuluv, peamiselt Skandinaavia turule suunatud bränd Bestpoker.

Enlabs Group'i pokkerimänedžeri Maksims Gorbacsi sõnul on Optibeti pokkeritoal läinud siiani Eestis üsna hästi ning ta usub, et koos iPoker'iga suudetakse pakkuda isegi senisest paremat mängukogemust. "iPoker on kaasaegne ning kasutajasõbralik, korraliku funktsionaalsusega mängukeskkond, mis sobib hästi nii hobimängijatele kui tõsisematele harrastajatele," lubas Gorbacs, kes on endine elukutselinbe pokkerimängija.  

Kuni iPokeriga liitumiseni jätkab Optibet GG-võrgustikus. Kuigi läbi Optibeti pole võimalik osaleda paljudel GG-võrgustiku suurematel multi-turniiridel, on endiselt avatud nii rahamängud, kiirpokker kui ka kõik teised tooted. Optibet jätkab nii ETPF-i toetaja, Jokker.ee partneri kui ka pokkeriproff Rauno Tahvoneni tööandjana.  

Eestis jääb pärast juunit ainsaks GG-võrgustiku esindajaks OlyBeti pokkerituba

Optibet_sport-casino_768x420.jpg

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5