Marius Morel võitis Olybet Holiday Special põhiturniiri!
  • Jokker.ee
  • 20.11.2022

Marius Morel võitis Olybet Holiday Special põhiturniiri!

Sel nädalal Olympic Park kasiinos toimunud pokkerifestivali Olybet Holiday Special põhiturniiri võitis nimekas Eesti pokkerimängija Marius Morel (pildil). Edukas mäng tõi sisse 24 250 eurot. 

550-eurose sissostuga No Limit Holdem põhiturniiri auhinnafondi kogunes 101 760 eurot, mis jagunes 27 parima vahel. Peamiselt võistlesid Soome ja Balitkumi pokkerimängijad. Konkurents oli suhteliselt tugev - nii tuli Mariusel alistada lõppmängus kanged Soome ässad Kimmo Kurko ja Sebastian Wahl. Eestlastest jõudis finaallauda ka Mart Tammoja, kes sai kaheksanda koha.

Festivalil näitas tavapäraselt head mängu ka Mark Metsla, kes võitis Warm-Up turniiri (4290 eurot) ning saavutas teise koha High-Roller turniiril, kus teenis 9900 eurot. 

Naisteturniir kulges taas Catlin Müüri dikteerimisel, kes alistas 20 konkurenti ning teenis 800 eurot. Eestlastest sai turniirivõidu ka Ardi Valgemäe (Deepstack turniiri esikoht tõi 5296 eurot). 

Olybet Holiday Special oli korraldajate poolt planeeritud tavapärasest pisut väiksema festivalina ning mõeldud eelkõige 2023. aasta 24. veebruaril algava Kings of Tallinna soojendusüritusena.

Tutvu siin Olybeti kasiino ülevaatega ning alusta mängu 10 euro tasuta rahaga!

Artikli foto: Elena Kask

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5