Negreanu Fergusoni naasmise kohta: mängijatele oleks justkui näkku löödud!
  • Maheaatom
  • 09.06.2016

Negreanu Fergusoni naasmise kohta: mängijatele oleks justkui näkku löödud!

Kuue aasta järel taas WSOP-l osalenud viiekordse maailmameistri ning 2000. aasta põhiturniiri tšempioni Chris Fergusoni (pildil) naasmine pokkerilauda tekitas oodatult kõmu ning vastakaid tundeid.

Esimese kurja kommentaari viskas PokerStarsi profimeeskonna kapten ning maailma läbi aegade edukaim pokkerimängija Daniel Negreanu oma Twitteris

"Chris Ferguson naaseb WSOP-le, ei mingeid vabandusi, ei mingit kahetsust, nagu polekski midagi juhtunud. Tundub nagu oleks mängijatele täiega näkku löödud," alustas Negreanu, tümitades kuulsat ameeriklast ka hiljem. "Kas ta ei saa ikka aru, et võlgneb mängijatele 5 aasta järel vähemalt vabanduse. Tundub, et teda lihtsalt ei huvita."

Ferguson saavutas 389 osalejaga $1500 Dealers Choice 6-handed turniiril 19. koha ning teenis 4069 dollarit auhinnaraha. "Ma tulin siia lihtsalt pokkerit mängima," jäi mees ise napisõnaliseks. 

Full Tilt pokkeritoa omanike hulka kuulunud doktorikraadiga matemaatiku maine põrmustus pärast pokkeritoa sulgemist 2011. aasta 29. juunil, kuna teda peeti kaasvastutavaks Full Tildi kehvade tulemuste, püramiidskeemi loomise ning mängijatele valetamise eest. Kuigi Full Tilt müüdi lõpuks peakonkurent PokerStarsile, taaskäivitati poolteist aastat hiljem ning suurem osa mängijatest sai ka oma bankrolli tagasi, spekuleeritakse siiani, et umbes 5% mängijatest jäi ikkagi oma rahast ilma ning tuhandete pokkerimängijate karjäär hävitati lõplikult.

Ferguson pole kunagi tunnistanud enda vigu ega ka kellegi ees vabandanud. Küll tegi seda alles veelgi kurikuulsam Howard Lederer, võttes selle aasta mais vastutuse täielikult enda peale. Juba spekuleeritakse, kas on selle põhjuseks samuti soov laudadesse naasta. 

Mida arvad asjast Sina?

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5