Noore tippmaletaja paljastus: olen elukutseline pokkerimängija!
  • Jokker.ee
  • 15.11.2018

Noore tippmaletaja paljastus: olen elukutseline pokkerimängija!

OPEM põhiturniiril teise koha saavutanud neljakordne Eesti malemeister Ottomar Ladva (pildil) paljastas äsjases intervjuus Coolbetile, et pokker pole talle kaugeltki kõigest hobi, vaid ka töö!

"Võib öelda, et olen professionaalne pokkerimängija, samas mängin ka malet edasi. Enamasti mängin pokkerit internetis, vähem ka live-turniiridel. Hetkel on näiteks plaanis minna detsembris toimuvale EPT Praha pokkerifestivalile," ütles Ottomar. 

Kuna mees sai 21-aastaseks alles selle aasta juunis, pole teda Eestis pokkerilauas tõepoolest just väga palju näha olnud. Eesti suurturniiride debüüdi tegi Ottomar näiteks mõned kuud tagasi toimunud Summer Showdown pokkerifestivalil.

Maletajana on mees saavutanud aga juba väga palju, olles Eesti maletajate hetkeränkingus kõrgel teisel kohal Kaido Külaotsa järel ning tema FIDE-reiting on 2497 (maailmas tähendab see kohta umbes esituhande piirimail).

Väärib märkimist, et pokker pole võõras ka Külaotsale ning väga paljud Eesti tippmängijad (nt. Henri Käsper, Marko Keskel, Vallo Maidla, Marek Kolk jpt.) on tugeva maletaustaga. "Male ja pokker on küll strateegiliselt väga erinevad mängud, ometi mängivad kõik maletajad mingil määral pokkerit," ei varjanud ka Ottomar ise.

Coolbeti blogi saad lugeda siin

Coolbet bänku.jpg

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5