Novembri OlyBet Mystery Bounty'l täitis oma unistuse Ardo Tiirik
 • Jokker.ee
 • 13.11.2022

Novembri OlyBet Mystery Bounty'l täitis oma unistuse Ardo Tiirik

Ardo Tiirik on enda sõnul OlyBet Mystery Bounty tiitlit ja karikat jahtinud juba pikka aega. Novembris õnnestus tal see unistus reaalsuseks vormistada. 

12. novembri pärastlõuna tõi Olympic Park Casinosse 57 pokkerimängijat, kes asusid parimaid välja selgitama OlyBet Mystery Bounty järjekordsel turniirietapil. Kokku tehti 84 sisseostu, millest 27 olid re-entry'd. Auhinnafondi kogunes 6120 eurot, mis läks jagamisele TOP 11 vahel. 

Suurimad bounty'd jäid loosikasti

Loomulikult tekitas elevust loosikast, kust sai välja tõmmata loosipileteid, mille alusel selgus, kui väärtuslikuks kujunes elimineeritud vastase skalp. Teadupärast on suurim pearaha, 5000 eurot juba välja läinud, kuid neli 1500-eurost piletit olid õhtu hakul kastis alles ootel. Paraku ei õnnestunud seekord neist ühtki välja õngitseda. 

Õhtu suurimaks bounty'ks jäi 500 eurot. Selle sai endale Martin Printsmann, kellele andis bounty žetooni kingituseks hiljem ka finaallauad jõudnud norrakas Jan-Erik Kippe. Lihtsalt selle eest, et Martin oli tema meelest sümpaatne mängumees. Martin tõestas, et heategu tuleb tegijale alati tagasi ning jagas võidusumma vennalikult kaheks, loovutades poole Jan-Erikule. 

Kõik teised õhtu jooksul välja läinud bounty'd jäid 200 euro piiresse. 

Lätlased esinesid hästi

Tähelepanelik jälgija märkas osaliste nimekirjas mitmeid Läti päritolu mängijaid. Oma sõbrad oli Eestisse toonud Läti pokkeriproff Dimitrijs Melešš, kes on siinmail juba tuttav nägu. Ka kaasa toodud lätlased olid sarnaselt Dimitrijsele elukutselised pokkerimängijad.

Lõbu oli laialt ja re-entry'te tegemisel kokku ei hoitud. Näiteks üks neist lasi kõlada neljal stardipaugul, kuid finaallauda ta ei jõudnud. Melešš ise kõmmutas rauast välja kaks bullet'it, kuid kindlustas endale ka kõrge koha lõppjärjestuses. 

Lisaks Meleššile jõudis lätlastest rahadesse veel Martins Gavrilovs, kes lõpetas 8. kohal ja teenis saavutuse eest 220 eurot

Turniir lõppes diiliga 

Finalistide seltskond oli rahvusvaheline. Lisaks lätlastele ja norrakale jõudis parimate sekka ka Argentiina päritolu Lucas Cravero. Lõviosa mängijatest olid siiski eestlased. 

Heads up pidi mängitama Eesti hobimängija Ardo Tiiriku ja Dimitrijs Melešši vahel, kuid veel enne kui see alata jõudis, pakkus Ardo välja kokkuleppe, millest Dimitrijs kohe kinni haaras. Kokkuleppe järgi jäi Dimitrijsele 2. koht ja 1500 eurot. Ardo leppis pisut väiksema, pisut üle 1400 euro küündiva summaga, kuid kindlustas endale karika. 

Ehkki Ardol on kodus mitmeid pokkerikarikaid, oli just OlyBeti Mystery Bounty karikas see, mis riiulilt puudus, kuid mida mees kindlasti saada ihaldas. Et kõik läks plaanipäraselt, luges Ardo õhtu enda jaoks 100% õnnestunuks. Edasi lubas ta keskenduda Online pokkeri Eesti meistrivõistlusele, mis stardib juba peagi. 

Turniiri kokkuvõtet saad lugeda kohapeal valminud live-blogist

OlyBet Mystery Bounty 12.11.2022: €150 No Limit Holdem unlimited re-entry (57 osalejat, 27 re-entry't):

 1. koht Ardo Tiirik - 1404 €
 2. koht Dimitrijs Melešš - 1500 €
 3. koht Stanislav Smeljov - 900 €
 4. koht Indrek Reitalu -  620 €
 5. koht  Lucas Miguel Cravero - 460 €
 6.  koht Marek Selgeveer - 320 €
 7.  koht Rein Ant - 260 €
 8.  koht Martins Gavrilovs - 220 €
 9. koht Monika L. - 190 €
 10. koht Jan-Erik Kippe - 150 €
 11. koht Peep Kivistik - 150 €

Järgmisel OlyBet Mystery Bounty turniiril on soovijatel võimalik osaleda juba 10. detsembril. Endiselt ootavad loosikastis pokkerimängijaid veel neli 1500-eurost bountyt ja hulgaliselt väiksemaid bountysid väärtuses 150 kuni 500 eurot.

Tahad soodsalt turniirile pääseda?

Siis mängi satelliitturniire OlyBeti pokkeritoas. Need toimuvad esmaspäevast laupäevani.

Kell 20.00 toimub 11-eurone kvalifikatsioon

Kell 21.00 toimub 22-eurone kvalifikatsioon

Päev enne live turniiri toimub ka 22-eurone erikvalifikatsioon, kus on garanteeritud 3x150 € piletit.

MINE MÄNGIMA!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5