Nutz online-kasiino uutele mängijatele: 100 € boonus + 50 riskivaba spinni!
  • Jokker.ee
  • 13.06.2021
  • 0

Nutz online-kasiino uutele mängijatele: 100 € boonus + 50 riskivaba spinni!

Nutz on Optiwinile kuuluv tohutu mängude valiku ning mugava mängukeskkonnaga kiirkasiino, mis tuli Eesti turule 2021. aasta kevadel.

Nutz kasiinos mängimiseks piisab pangakonto olemasolust mõnes suuremas Eesti kommertspangas. Kontot pole vaja luua ning sisse- ja väljamaksed toimuvad loetud minutitega läbi Trustly keskkonna. See käik teeb mängimise ning arveldamise lausa erakordselt lihtsaks. 

Lisaks slottidele saab Nutz kasiinos mängida ka mitmeid lauamänge ning live-kasiinos pakutavaid Evolution Gaming ja BetGames TV mänge. 

Uusi Nutz mängijaid ootab 200 % kuni 100 € boonus + 50 riskivaba keerutust (ehk nn. Winspinni). Nende saamiseks toimi järgnevalt:  

1) Liitu Nutz online-kasiinoga läbi Jokker.ee (kliki sellele lingile).

2) Tee sissemakse ning võta 200% kuni 100 € boonus. Nõutav on vähemalt 10-eurone sissemakse (sel juhul saad alustada mängu kohe 30 euroga). 

3) Kui oled boonuse (ja sissemakse) vähemalt ühe korra läbi mänginud, saad lisaks 50 riskivaba keerutust ehk n.ö. winspinni, igaüks väärtusega 0,20 €.

4) Boonus ja sissemakse tuleb 25x läbi mängida. WinSpinnidega võidetud rahale täiendavaid kohustusi ei kaasne. 

ALUSTA MÄNGU NUTZ KASIINOS!

Tähelepanu! Nutz on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5