OlyBet lisas Eesti naiste pokkeriliiga avaturniirile magusa auhinna!
  • Jokker.ee
  • 04.10.2021

OlyBet lisas Eesti naiste pokkeriliiga avaturniirile magusa auhinna!

Sel teisipäeval, 5. oktoobril kell 20:00 saab Eesti naiste pokkeriliiga 2021 OlyBeti netiturniiriga uhke avapaugu.

Miks peaks Eesti naismängija seal osalema?
Esiteks, üks sügisõhtu nädalas endale ja pokkerile on meie jaoks juba traditsioon. 13. hooajal võime julgelt öelda, et kui lehed lähevad kollaseks ja punaseks ning pimedad õhtud saabuvad päeva lõpus üha varem, on naismängijatel üks kord nädalas võimalik kõik kodutööd partneri kaela lükata või lihtsalt tegemata jätta ja tegeleda oma hobiga. 

Teiseks, samal ajal, kui mängija üritab finaaliks võimalikult suurt stäkikuhja kokku kraapida ehk turniiri võita, saab turniiri muljeid vahetada ja pokkerisõbrannadega lobiseda FB grupis Eesti naised pokkeris ning mõelda, missugust uhket kostüümi finaalis kanda. Veel ägedam on see, et live-etappidel saab kõiki toredaid mängukaaslasi reaalselt näha!

Kolmandaks jagub finaalis lausa kõigile toredaid auhindu! Olgu siinkohal mainitud, et korraldamise poole ja pokkeriauhinnad on seekord enda kanda võtnud OlyBet ja Olympic Casino ning suurtoetajaks lisandus Buduaar
Teist aastat järjest valmistab erilised võidukarikad Joosu Studio ning juba on endast märku andnud ka mitu väiksemat auhinnajagajat. Kõigi toetajate nimed ja viited nende kodulehtedele leiate peagi meie Eesti naiste pokkeriliiga Facebooki lehelt

Naisteliiga toetajad 2021 - 021.jpgKilluke Eesti naiste pokkeriliiga 2020 auhinnalauast

Erilise põhjusega peab seekord aga osa võtma kindlasti just esimesest turniirist sellepärast, et OlyBet paneb avaturniiri osalejate vahel loosi finaali ajaks ööbimise kahele Hiltoni hotellis! Kaaslasega Hiltonis ööbida saab tänu OlyBetile lisaks ka see naine, kes eelvooru lõpuks ära võidab! Seega saab üks avaturniiril osaleja loosiga sama auhinna, mille ka kogu eelvooru parim! Seda võimalust ei saa üks naismängija ometi maha magada! 

Lisaks on meil kõigil kindlasti ka oma viies ja kuues põhjus kaasa mängida, kohtumiseni lauas!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5