OlyBeti pokkeris 50% cashbacki pakkumine (kuni 14. veebrurini)
  • Jokker.ee
  • 30.01.2024

OlyBeti pokkeris 50% cashbacki pakkumine (kuni 14. veebrurini)

OlyBet ja GG pakuvad ühe nupuvajutuse eest 50% cashbacki 100 päevaks, pakkumisest saad osa kui logid OlyBet pokkerisse hiljemalt 14. veebruaril.

Pakkumise raames saad oma lojaalsustaseme (Fish Buffet) tõsta lihtsa vaevaga "Killer Whale" tasemele, misjärel hakkad makstud teenustasudelt (rake) saama tagasi fikseeritult 50% cashbacki rahas ja nii kuni 100 päeva. Pakkumisest osasaamiseks lihtsalt logu OlyBeti pokkerisse ja leia pakkumine “Upgrade to Killer Whale” ning aktiveeri.

Lihtne näide: kui turniiri osalustasu maksab 110€, millest 10€ on rake ehk teenustasu, siis saad sellest 5€ tagasi.

AVA OLYBET POKKER SIIT!

cashback.png

Võid teenida ka edaspidi sama cashback - sellek kogu 100 päeva jooksul 400 000 lojaalsuspunkti ning tõused tasemele "Platinum Whale", mis annab samuti 50% cahsbacki, aga fikseeritult lausa aastaks ajaks. Kui aga etteantud ajavahemikul nõutud arv lojaalususpunkte ei suuda koguda, siis langed taseme võrra "Platinum Octopus" tasemele, mis annab 35% cashbacki aastaks.

Selline süsteem premeerib mängijaid, kes sihivad kõrgele ja näevad rohkem vaeva või motiveerib lihtsalt taset säilitama. Kehtiva lojaalsusprogrammi kohta saad lugeda siit või leia tasemed ja nõudeid allolvealt pildilt.

OlyBet pokkeris kehtiv lojaalsusprogramm Fish Buffet

Fish-Buffet-Ranks.png

AVA OLYBETI KONTO JA LAE ALLA POKKERI TARKVARA

Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-võrgustikku esmakordsel sisselogimisel (pärast pokkeri aliase valikut):

- 1000 $ tervitusboonus (tuleb pokkeri tarkvaras käsitsi aktiveeridal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300 $ väärt uue mängija missioonid (tuleb aktiveerida esimese 7 päeva jooksul pärast mida erinevate ülesannete täitmisel teenid raha ja turniiripileteid)
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5